Вправи для пресу в залівправи для пресу в залі

Як правильно прокачати прес або секрети зміцнення черевних мишцНаружная косий м’яз вважається найбільш видимою і великої. Розташовується від грудей по діагоналі до низу живота. Із зовнішнього боку косі внутрішні м’язи непомітні. Пряма черевна м’яз — це і є всім відомий прес. За допомогою сухожиль він умовно ділиться на верхній і нижній сегменти.

Перпендикулярно напрямку волокон м’язи преса також перетинаються сухожиллями, що і створює знамениті кубики. Вибір комплексу вправ для преса в залі залежить від цілей, які перед собою ставить спортсмен. Також при цьому потрібно враховувати ступінь розвитку підшкірно-жирової клітковини. Насамперед, слід усвідомлювати, що створити рельєфний прес можливе за наявності жирової складки товщиною не більше 1 см.
У відповідність з цим, заняття повинні бути спрямовані на досягнення наступних цілей: редукція підшкірно-жирової клітковини: зазвичай жирова тканина спалюється одночасно по всьому тілу. Якщо товщина прошарку перевищує 1,5 см, то необхідно в тренувальну програму включити аеробні навантаження, які рекомендується застосовувати в дні відсутності силових вправ. Після того, як ви від зайвого жиру в організмі позбудетеся, можна приступати до роботи над рельєфом черевних м’язів, звичайно, якщо цю мету ви ставите перед собою; гіпертрофія м’язів: в даному випадку метою є збільшення обсягу кубиків преса.

Для цього виконуються ті ж, що і в першому випадку, вправи для преса в залі, однак кількість повторень кожного не повинен перевищувати 20. Численні медичні дослідження, спрямовані на визначення максимально ефективної вправи для опрацювання черевних м’язів, дозволили вченим скласти цікавий рейтинг. Всі результати порівнювалися з традиційними скручуваннями. При цьому якщо коефіцієнт перевищував позначку 200, значить м’язи задіяні вдвічі ефективніше, ніж при скручуваннях. Рейтинг виглядає наступним чином: підйоми ніг у висі — коефіцієнт 310; вправу велосипед — коефіцієнт 290; зворотні скручування тулуба — коефіцієнт 240; стійка на ліктях — коефіцієнт 230; скручування з ногами, піднятими вгору — коефіцієнт 218.

Під час виконання вправ для преса в залі багато хто не може розділити верхні і нижні групи. У цьому випадку рекомендується використовувати спеціальні методики, що дозволяють навчитися розрізняти ці сегменти. Професійні спортсмени радять запам’ятати один факт. Якщо в рекламному ролику ви побачите людину, яка може похвалитися кубиками преса і повідомляє, що досяг цього після щоденних 15-хвилинних тренувань, вірити цьому не варто.

Більшість «рекламних» тренажерів не здатна ефективно опрацьовувати прес. При цьому чим дорожче апарат, тим менш якісно він опрацьовує м’язи. Не існує жодного тренажера, який буде також ефективно зміцнювати м’язи преса, як звичайні скручування або «велосипед».

І все-таки, для підтримки фізичної форми такий агрегат не зайвий.