Вправи для пресу з фотоВправи для пресу з фото

Формуємо тонку талію за допомогою вправ для преса

Отже, що потрібно знати про правила схуднення в талії? У першу чергу, слід знати, що тільки поєднання правильного харчування та спорту може дати позитивний результат. По-друге, те, що ви ніколи не зможете створити тонку талію, якщо будете качати тільки прямі м’язи живота, не займаючись боками і спиною. Крім того, фото вправ для преса не завжди чітко передають всю послідовність виконання тренування, тому нижче ви знайдете їх докладний опис.

Вправи: 1. вкручування болта Дана вправа дозволяє опрацювати прямі і косі м’язи живота, м’язи спини, бічні м’язи. Початкове положення: лежачи на спині, ноги трохи зігнуті в колінах. Виконання вправи: коліна потрібно повернути вліво, намагаючись дотягтися коліном до підлоги. Намагайтеся не відривати від підлоги спину. Поверніться в і. п. і поверніть коліна вправо, потім знову поверніться в початкове положення.
Це вправи для пресу з фото потрібно зробити не 20 раз в 2 підходи. 2. карабканья по канату Прекрасна вправа для прямих і бічних м’язи живота і спини. Розташуйтеся на підлозі на спині і підніміть вгору ліву ногу під кутом в 90 градусів.

Обхопіть руками ногу, і постарайтеся підтягнуться до неї якомога ближче. Перебирайте по нозі, тягніться до носка, як би імітуючи підніматися на канаті. Опустіться на підлогу і поміняйте ногу. Вправу потрібно виконати 10 разів на два підходи. 3. Вправа «Чебурашка» Вправа виконується сидячи на підлозі.

Ноги потрібно витягнути вперед, руки з’єднати на потилиці. Тепер потрібно спробувати нагнутися вправо якнайнижче, намагаючись не відривати ноги від підлоги. Випрямлюємося, і намагаємося нагнутися вліво, потім приймаємо вихідне положення. Вправу потрібно виконувати по 10 разів в кожну сторону і зробити не менше двох підходів.

4. Глибоко дихаємо Правильне дихання також може допомогти у формуванні талії. Тим більше, що виконувати його можна в будь-якому місці і в будь-який час, як тільки у вас з’явилася вільна хвилинка. Виконується вправа стоячи. Випряміть спину і розташуйте руки на животі.

Ноги розставте на ширину плечей. Зробіть вдих і спробуйте максимально піджати м’язи живота всередину. У цьому положенні потрібно затриматися на кілька секунд.

Потім потрібно зробити різкий видих і постаратися різко «кинути» м’язи живота. Робити цю вправу потрібно не менше 20 разів за один підхід. За день можна зробити скільки завгодно повторень. Цей комплекс, залежно від вашої фізичної підготовки, можна збільшувати або зменшувати.

Головне, намагайтеся виконувати все правильно, тому не зайвим буде знайти фото вправ для преса.