Вправи для пресу з картинкамивправи для пресу з картинками

Формуємо красивий прес за допомогою ефективних упражненійПеред будь тренуванням потрібно добре розім’яти тіло і розігріти м’язи. Ідеальним варіантом розминки буде пробіжка або присідання. Переходити до вправ для абдомінальних м’язів можна через п’ять-десять хвилин. У програму занять можуть входити наступні елементи: скручування тулуба в положенні лежачи або у висі на перекладині; підйоми ніг; вправа «велосипед»; підйоми тулуба; нахили чи повороти тулуба, у тому числі з грифом штанги, гантелями; планка і т. д. Для преса вправи з картинками — це прекрасний вибір для домашніх тренувань. Докладний опис кожного кроку, а також додаткове ілюстрування допоможуть вам уникнути помилок і ефективно опрацювати м’язи живота.
Серед займаються людей існує безліч міфів про зміцнення абдомінальної групи, давайте розвіємо деякі з них. Перший стосується частоти тренувань — багато хто вважає, що прес опрацьовувати потрібно щодня. Абдомінальна група, як і будь-яка інша, при виконанні вправ до втоми, вимагає відновлення, причому процес цей може зайняти близько 2 днів. Пам’ятайте, що інтенсивність тренування слід збільшувати поступово. Також при складанні тренувальної програми враховуйте час, призначений для відпочинку м’язів.

Часто при виконанні вправ для пресу з картинками люди намагаються зробити максимально можливу кількість повторень, вважаючи, що від цього збільшується ефективність тренування. Насправді, слід просто навчитися напружувати потрібну групу м’язів, щоб вона встигала стомлюватися навіть при невеликій кількості повторів. Багато хто вважає, що тренувати верхній і нижній сегмент абдомінальних м’язів потрібно один від одного окремо. У цьому випадку потрібно сказати, що понять нижнього і верхнього преса не існує.

За формування пружного і підтягнутого живота відповідає пряма черевна м’яз. При виконанні вправ для пресу з картинками і верхня, і нижня її частини реагують на навантаження однаково. З екранів телевізорів щодня на вас дивляться атлети зі сталевими м’язами, переконуючи в ефективності нового тренажера, за допомогою якого ви за 10-15 хвилин на день зможете домогтися таких же результатів. У більшості випадків, вам просто брешуть. Численні дослідження встановили, що під час занять на тренажері м’язи активізуються мінімально.

Причому, чим дорожче коштує тренажер, тим менш ефективним для занять спортом він виявляється. Також слід запам’ятати, що при наявності жирового прошарку товщиною більше 1 см, побачити рельєфні м’язи не вийде. У цьому випадку, насамперед, потрібно буде схуднути, а потім переходити до роботи над формою м’язів.