Вправи для пресу з колесомвправи для пресу з колесом

Правила тренування зі спортивним колесомГлавним перевагою гімнастичного ролика, крім його високої ефективності, є компактність. Ви з легкістю можете зберігати обладнання в невеликому ящику. При необхідності його можна швидко підготувати до роботи, а після тренування знову компактно заховати в ящику.

Займатися з гімнастичним роликом ви зможете навіть в тісній квартирі, причому відвідувати спортивний зал більше не буде гострої необхідності. Ще одним вагомим аргументом на користь снаряда є вартість. Придбати гімнастичний ролик можна досить дешево, в теж час, за ефективністю його можна порівняти з професійними дорогими тренажерами. Виконання вправ для пресу з колесом дозволить за короткий період часу зміцнити м’язи і додати їм рельєф. Незважаючи на масу позитивних аргументів, як будь-який спортивний снаряд, ролик має недоліки, проте вони є незначними.
Деякі можуть подумати, що використовувати колесо для тренувань без попередньої підготовки неможливо. Безсумнівно, в перший час заняття будуть складними, проте поступово ви адаптуєтеся до навантажень, і вправи будуть даватися легше з кожним разом. Тим більше, поступово наближаючись до поставленої мети, ви самі захочете виконувати непосильні навантаження. Вправи для пресу з колесом спрямовані не тільки на зміцнення абдомінальних м’язів. Тренування з таким обладнанням дозволять відчути навантаження і на інші групи.

Оскільки м’язи спини і живота взаємопов’язані, дуже важливо опрацьовувати їх паралельно. Тільки такий підхід до тренувань забезпечить максимальний результат. Крім того незначна навантаження по час занять розподіляється на м’язи ніг і рук. Однак і цього буде цілком достатньо, щоб привести тіло в тонус. Деякі відзначають, що тренування з роликом дозволяють підтягти м’язи сідниць.

Спортивне колесо діє швидко і ефективно. Досить займатися щодня або 4-5 разів на тиждень і, через 1-1,5 місяця ви зможете побачити результати зусиль. Перед початком занять слід надіти зручний одяг, яка не буде сковувати ваші рухи.

Якщо у вас довге волосся, щоб вони не заважали тренуватися, рекомендується зібрати їх у хвіст. Оскільки заняття проводяться на підлозі, потрібно на поверхню постелити м’яке покривало або спеціальний килимок. Будь-яке тренування повинна починатися з розминки. Відмінним варіантом будуть аеробні вправи, які ефективно разогреют тіло і підготують його до навантаження. При виконанні вправ для пресу з колесом обов’язково потрібно стежити за диханням.

Під час нахилу тулуба робіть вдих, повертаючись у вихідну позицію, намагайтеся максимально видихнути все повітря з легенів. Кожне вправу слід повторити 10-15 разів. У зв’язку з тим, що м’язи здатні звикати до навантажень, поступово потрібно міняти тренувальну програму шляхом збільшення інтенсивності або кількості підходів.