Вправи для пресу з м’ячемвправи для пресу з м'ячем

Як накачати прес з гімнастичним м’ячем? Після виконання силових навантажень, а також установки режиму харчування, спрямованого на спалювання жирового прошарку, наступним кроком мають стати спеціалізовані вправи. Вони допоможуть сформувати привабливі обриси м’язам, а також сформують рельєф. Якщо тренувати абдоминальную групу 2-3 рази на тиждень після силового тренінгу або в дні відпочинку від нього, можна вважати, що ви стрімко рухаєтеся назустріч ідеальної фігури. Щоб максимально ефективно опрацювати м’язи, постарайтеся сконцентрувати мислення увагу на їх скороченні. Перерва між підходами не повинен перевищувати 30-45 секунд.
Кожне з вибраних вправ для преса із м’ячем необхідно виконувати по 2-3 підходи. Щоб надати чіткості м’язам живота, слід виконувати підтягування колін на фітбол. У роботу включається весь корпус, в тому числі і м’язи плечей. Щоб звикнути до нових відчуттів і навчитися балансувати на м’ячі, може знадобитися трохи часу. Під час тренування спина повинна бути рівна, інакше абдомінальні м’язи не зможуть отримати належної навантаження.

Дотримання правильної техніки — одна з головних умов ефективності вправ. Опрацювати черевні м’язи також можна, піднімаючи тулуб з обважнювачами. Систематичне виконання таких вправ для преса з м’ячем незабаром дасть свої результати. Однак для багатьох подібні навантаження будуть недостатніми.

Підвищити інтенсивність можна за допомогою збільшення робочого ваги або розміщення гантелі за головою. Зміцнити нижній сегмент преса допоможуть підйоми ніг. По можливості дотримуйтесь однаковий темп виконання. Зверніть увагу на плавність і м’якість рухів, а також постарайтеся не відривати спину від підлоги.

Завершити тренінг можна скручуваннями з обтяженням. Ця вправа спрямована на зміцнення косих м’язів і створення рельєфу. Також воно дозволить зробити талію більш витонченою. Не забувайте, чим нижче при поворотах кут нахилу тулуба, тим інтенсивніше опрацьовуються м’язи. Тіло людини здатне адаптуватися до навантажень, тому при виконанні вправ для преса з м’ячем вкрай важливо регулярно вносити зміни в тренувальну програму, наприклад, збільшуючи робочу вагу, кількість повторень або підходів.

Також пам’ятайте, що заняття будуть приносити користь і видимі результати тільки при їх систематичному проведенні.