Вправи для пресу з роликомВправи для пресу з роликом

Заняття спортом вдома: зміцнюємо м’язи преса за допомогою ролікаСпортівний ролик — це дуже ефективний, зручне і компактне обладнання. Даний міні-тренажер не займає багато місця. Фактично це невелике колесо з двома рукоятками з боків.

Заняття з таким обладнанням підходять тим, хто хоче на талії і боках позбутися зайвих сантиметрів. До того ж, тренуватися можна навіть в умовах невеликої кімнати. Ще однією великою перевагою є доступність снаряда.
Придбати його ви зможете за невелику ціну, при цьому заощадивши відчутну суму, оскільки потреби відвідувати дорогий спортивний зал більше не буде. Вправи для пресу з роликом дозволяють зміцнити не тільки абдомінальні м’язи, але і руки, плечі, м’язи спини і грудей. Під час занять також навантаження розподіляється на стегна і нижню частину спини.

Дуже важливо, що тренування дозволяють одночасно опрацьовувати м’язи преса і спини, оскільки ці групи тісно взаємопов’язані. Такий підхід дозволить вам набагато швидше наблизитися до ідеальної фігури. Багато з тих, хто регулярно займається з гімнастичним колесом, відзначають, що тіло при невеликих навантаженнях стає пружним і підтягнутим. При цьому результати систематичних тренувань будуть помітні вже через 1-1,5 місяця.

Універсальність робить снаряд популярним серед шанувальників домашнього фітнеса. Незважаючи на примітивність устаткування, вправи для пресу з роликом можуть бути досить різноманітними і ефективними. Насамперед, слід подбати, щоб під ногами була м’яка підстилка (спеціальний килимок або просте покривало). Комплекс тренування з гімнастичним колесом ви зможете підібрати самостійно, в залежності від поставлених цілей. Якщо під час тренування ви відчуєте больові відчуття, слід зупинитися і прийняти більш зручне положення для тіла.

Кількість повторень і підходів ви визначаєте самі, у відповідність з рівнем вашої початкової підготовки. Пам’ятайте, що довго тренуватися по одній програмі не можна, оскільки м’язи адаптуються до вправ. Систематично вносите зміни шляхом збільшення рівня навантаження. Зверніть увагу на правильне положення корпусу інакше недотримання елементарної техніки безпеки спричинить травми. Також при виконанні вправ для пресу з роликом потрібно стежити за технікою дихання.

Робіть глибокий вдих перед нахилами, при підйомі — видих. Правильне дихання є запорукою результативності тренування. Також ефективність занять безпосередньо залежить від регулярності їх проведення.

Приступивши до тренувань, не робіть занадто великих проміжків між ними і зовсім скоро результати зусиль стануть помітні.