Вправи для пресу за 8 хвилинвправи для пресу за 8 хвилин

Ідеальний прес за 8 хвилин у день: ефективна програма домашніх треніровокЧтоби домогтися поставленої мети, слід проводити регулярні тренування. Однак у багатьох просто не вистачає часу або коштів для відвідування спортивного залу. Навіщо витрачати власні заощадження, якщо ефективно займатися спортом можна вдома? Щодня достатньо приділяти кілька хвилин виконання вправ і, через місяць, ви побачите результати. Тренування діляться на два типи: одні спрямовані на опрацювання верхнього пресу, інші — призначені для нижнього сегмента.

Навантаження при цьому весь час змінюється. Якщо ви плануєте прибрати боки, в програму слід також включити і вправи, спрямовані на цю зону. Тренуватися слід на порожній шлунок.
Важливо стежити за диханням під час виконання кожної вправи для преса. За 8 хвилин ви зможете також створити додаткову аеробне навантаження, яка прискорить процеси розщеплення жиру. Якщо ви прагнете просто підтягти черевні м’язи, потрібно виконувати підходи з високою швидкістю. У випадку, коли тренування спрямована на створення рельєфу, слід кожну вправу виконувати з максимальною кількістю повторень і в повільному темпі.

Кількість підходів і повторень визначається індивідуально. Розглянемо вправи, які входять в програму, спрямовану на опрацювання черевних м’язів: підйоми тулуба дозволяють активізувати роботу верхнього сегмента преса. Для виконання даного комплексу, потрібно лягти на похилу поверхню і зафіксувати ступні.

Ноги злегка зігнути в колінах, а руки звести за головою. Досить зробити 10-15 підйомів; скручування також входять в програму вправ для преса. За 8 хвилин ви ефективно зможете пропрацювати верхній сегмент м’язів.

Ляжте на підлогу і підніміть корпус при цьому поверніть його в сторону. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу з повтором в іншу сторону. Для різноманітності можна використовувати скручування на підлозі, бічні і скручування з нахилом; підйоми ніг спрямовані на тренування нижнього преса. Для виконання вправи ляжте на похилу дошку, згинаючи ноги в колінах повільно підніміть їх.

З такою ж швидкістю опустіть ноги вниз. Повторіть 10-15 разів; бічні нахили задіють косі черевні м’язи. Візьміть гантелі і витягніть руки вздовж тіла. Черзі виконуйте бічні нахили з максимальною амплітудою. Такі вправи для преса за 8 хвилин допоможуть скорегувати боки і сформують талію.

Дана тренувальна програма дозволить якісно опрацювати черевні м’язи, при цьому зверніть особливу увагу раціон. Фахівці рекомендують поєднувати заняття спортом і дієти.