Вправи для пресу жіноквправи для пресу жінок

Вправи для красивого преса: що потрібно знати жінкам? Живіт є досить слабким місцем жіночого тіла, але при цьому ніхто не втрачає надію стати власницею справді красивою і підтягнутою фігури з тонкою талією і міцним пресом. Для вирішення цього питання необхідно не тільки підібрати правильні вправи для преса жінкам, а й спершу розібратися в основах будови і функціонування цієї, дуже примхливою, частини тіла. Прес будь-якої людини складається з однакового мускульного набору, до якого входять пряма м’яз живота, а також внутрішні і зовнішні косі м’язи.
Останні відмінно піддаються впливу при виконанні різноманітних нахилів в сторони, поворотах корпусу. До того ж, вони сприяють побудові тонкої талії, адже саме їхні обриси відповідають за це. А ось на прямих і з’являються горезвісні «кубики». До слова сказати, для жінки вони не настільки важливі, ніж для чоловіка, і більшість людей, наявність всіх на тілі у дівчини вважають явною ознакою перетренованості. У класифікації вправ для преса жінок, та й не одних їх, прийнято ділити всі існуючі маніпуляції по локації дії.

Іншими словами, є комплекси для нижнього преса, є для верхнього, а є для косих м’язів. Це досить ілюзорне уявлення, адже, насправді, при виконанні абсолютно будь-якої вправи для преса жінками навантажуються всі м’язові групи цієї частини тіла, тільки відбувається даний процес в різних пропорціях. Так, при підйомі тулуба, більше працює верх, а ніг — низ живота. Ще важливо відзначити, що для красиво окресленого преса необхідно істотно знизити кількісні показники підшкірного жиру на животі, а, виходячи з того, що зробити це в певному місці неможливо, потрібно звернути увагу на загальний схуднення. Дуже серйозною помилкою з цього приводу є упевненість, що такі вправи сприяють спалюванню жиру, але це, на превеликий жаль, абсолютно не відповідає дійсності.

Що ж робити? Для вирішення даної проблеми необхідно збільшити кількість кардіонагрузок і приділяти час якісної розминці безпосередньо перед виконанням вправ для преса. Відмінними допоміжними засобами для приведення фігури в тонус будуть заняття танцями, біг, стрибки на скакалці. Варто ще відзначити, що виконувати вправи для пресу жінкам можна далеко не завжди.

Так, від подібного виду навантаження неодмінно потрібно відмовитися вагітним і тим, хто недавно народив. Це пов’язано з тим, що перша категорія піддається підвищеної небезпеки приведення матки в активний тонус, що загрожує негативними наслідками для майбутньої дитини і його матері. А другої категорії особливо напружуватися не можна (це дуже важливо, якщо до вагітності жінка абсолютно не займалася спортом) і до всього потрібно підходити максимально акуратно і продумано.

Ще слід бути особливо уважним особам, які перенесли травми. Всім іншим категоріям можна спокійно виконувати вправи для преса жінкам для досягнення бажаних результатів.