Вправи для простатитуВправи для простатиту

Переваги вправ, спрямованих на лікування простатиту

Простатит — це гостре або хронічне запалення передміхурової залози. Причинами появи цього неприємного захворювання найчастіше є особливі мікроорганізми. Проте, нерідко його розвитку сприяють і інші фактори: венозний застій в тазу, трофічні та морфологічні зміни органів малого тазу, слабкий імунітет. Тому, поряд з медикаментозним лікуванням, лікарі часто радять виконувати фізичні вправи для простатиту.
Навіщо потрібні вправи для простатиту? Всі вправи, використовувані для лікування простати, необхідні для того, щоб стимулювати кровообіг в області тазу і не допускати застійних процесів в передміхуровій залозі. Займатися спортом бажано після консультації з лікарем, адже існує багато проблем зі здоров’ям, при яких небажано перенапружуватися. Крім того, звернувшись до лікаря, ви отримаєте більш повну інформацію про своє захворювання.

Нерідко лікарі рекомендують особливі методики тренувань, які більш підходять тому або іншому пацієнтові. Зразкові комплекс вправ для простатиту Ми пропонуємо вам ознайомитися з одним з найпопулярніших комплексів вправ для лікування простатиту. 1. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Присідайте, сильно розводячи коліна в різні боки. Зробіть 5-7 повторень.

2. Міцно станьте на ноги, і по черзі піднімайте то праве, то ліве коліно. Спину при цьому намагайтеся тримати прямо. Повторіть вправу шість разів для кожної ноги.

3. Ляжте на живіт, під себе підкладіть невеликий м’яч. Катайтеся по нього всім тулубом, спираючись при цьому на руки. Дана вправа для простатиту потрібно виконувати протягом двох хвилин. 4. Сядьте на стілець так, щоб стопи стояли на підлозі.

Між колінами затисніть невеликий м’яч. Стискайте його ногами 5-6 секунд, потім розслабте м’язи. Повторіть 6-9 разів. 5. Зробіть вправу «берізка».

Якщо ви не пам’ятаєте, як його робити: лягаєте на спину, руки підставте під поперек, щоб підняти ноги вгору. Потягніться вгору всім тілом. У перший раз буде достатньо простояти в цьому положенні 10 секунд, потім потрібно буде збільшувати час. Робити «берізку» достатньо всього один раз.

Крім гімнастики при простатиті корисно займатися бігом і стрибками на місці. Але пам’ятайте, що бігати і стрибати не можна людям з підвищеним артеріальним тиском, остеохондрозом та хворобами серця. Багато фахівців радять чоловікам при простаті займатися йогою.

Справа в тому, що всі вправи в ній виконуються плавно і розмірено, а значить, вона підходить навіть літнім людям.