Вправи для пружних сідницьВправи для пружних сідниць

Пружні сідниці: рекомендації фахівців

Хоча пропрацювати сідничні м’язи досить складно, існують певні поради тренерів, які, здавалося б, зовсім не пов’язані з вправами, проте допомагають досить ефективно підтягнути і зміцнити м’язи. Розглянемо їх докладніше: під час пішої прогулянки або катання на велосипеді використовуйте обважнювачі для ніг, причому підійдуть найпростіші, які кріпляться на щиколотки. Результат не змусить себе довго чекати. Сідниці будуть з кожним днем ​​ставати більш пружними і підтягнутими; фітбол — з цим снарядом взагалі цікава ситуація. Виконувати десятки складних вправ для пружних сідниць вам не доведеться.

М’ячем необхідно замінити звичайний офісний стілець. Спробуйте посидіти на фитболе пару годин на день, поступово збільшуючи тривалість такої процедури. Це, на думку фітнес-інструкторів, дуже ефективна вправа для сідничної групи м’язів.
До того ж, завдяки фитболу ви зможете зміцнити м’язовий корсет, зняти напругу з хребта, вирівняти поставу, позбутися від частих болів у попереку; намагайтеся всі домашні справи, які доводиться робити стоячи, виконувати на злегка зігнутих колінах. Таким чином, під час миття посуду, ранкового вмивання, чищення зубів або приготування сніданку ви будете зміцнювати сідниці і задню поверхню стегна, тобто саме ті м’язи, які і відповідають за красиву форму сідниць; коли стоїте в черзі, чекаєте автобус або їдете в транспорті, робіть непомітні вправи для пружних сідниць — напруга і розслаблення. До речі, в транспорті сидячі місця краще поступатися майбутнім мамам або літнім людям; не всі знають, що існують окремі види фізичного навантаження, які допомагають зміцнити сідничні м’язи — це плавання, теніс, пінг-понг, біг, спортивна ходьба, їзда на велосипеді, катання на роликах або ковзанах. До того ж, вони вносять якийсь елемент суперництва і гри в звичні, іноді нудні, тренування; полюбите сходинки, а точніше сказати — забудьте взагалі про ліфти. Якщо ваша квартира або офіс нижче п’ятого поверху, ліфтом користуватися взагалі соромно.

Звичайно, на перших порах вам буде важко підніматися пішки, але воно того варте. Через пару тижнів ви з легкістю будете долати будь-які відстані, до того ж форма ваших сідниць до того часу помітно покращиться; носите каблуки, причому не тільки на короткі відстані — від під’їзду до автомобіля, але і на далекі відстані. Вчіться ходити на підборах, причому в день бажано проходити близько кілометра.

Під час носіння взуття на каблуках відбувається перерозподіл навантаження таким чином, що м’язи сідниць постійно знаходяться в напрузі. Так, краса вимагає жертв і деколи ходити на каблуках досить складно, але результати зусиль вас порадують; замість динамічних вправ для пружних сідниць робіть статичні, відшукати які в інтернеті дуже просто; не забувайте про масаж, який допоможе розслабити м’язи і позбавить вас від целюліту.