Вправи для пружності сідницьВправи для пружності сідниць

Йога для пружних сідниць

Йога — ця не тільки модна гімнастика знаменитостей. Це по-справжньому дієва фізичне тренування, яка допомагає тримати себе у формі. Нижче ви знайдете вправи для пружності сідниць, створені спеціально для представниць прекрасної статі. 1. Уткатасана або поза стільця Дана поза вважається однією з найскладніших асан, хоча, на перший погляд може здатися, що виконувати її легко. Вправа називається «поза стільця» тому, що з боку створюється враження, ніби ви сидите на невидимому стільці.

Проте, люди, коли сідають, розслабляються, тоді як при цій вправі все тіло знаходиться в напрузі. Виконання вправи: Стоячи, випрямивши спину, стопи з’єднаєте. Підніміть над головою руки і складіть долоні. Дуже повільно присідайте, намагаючись не відривати від підлоги стопи. Спину не вигинає.
Постарайтеся присісти настільки низько, щоб стегна і ікри утворювали прямий кут. На перших порах утримати рівновагу буде важко, тому можна розставити стопи на ширину плечей. Крім того, потрібно витягати хребет вгору, а плечі опускати вниз.

Перебувати в цій позі потрібно не менше 2 хвилин (перший час — скільки зможете). 2. Вірабхадрасана або поза воїна Відрабхадра — це воїн, якого створило божество Шива. На честь цього легендарного персонажа і було названо цю вправу для пружності сідниць.

У даної асани три варіанти виконання, два з яких спрямовані на стегна. Поза воїна №1 Щоб зробити цю асану, потрібна уважність. Для початку слід встати прямо, з’єднавши разом стопи.

Руки потрібно підняти над головою і з’єднати долоні. Зробіть вдих і підстрибніть, розставивши ноги на відстань приблизно 1,2 метра. Видихаючи, праву ногу і тулуб потрібно повернути вправо. Одночасно потрібно повернути ліву стопу, щоб не впасти.

Потім слід зігнути праве коліно так, щоб між ікрою і стегном утворився прямий кут. Застигніть на півхвилини, потім поверніться у початкову позицію і повторіть все для іншої ноги. Поза воїна №2 Починається ця вправа для пружності сідниць точно так само, як попереднє. Треба встати рівно, і зробивши вдих, стрибком розставити ноги.

На видиху слід повернути вправо праву ногу і тулуб, трохи повернути в ту ж сторону ліву стопу для стійкості. Ліву ногу потрібно сильно витягнути і притиснути стопу до підлоги. Постарайтеся зробити це так, щоб в лівій сідниці з’явилася напруга. Далі слід підняти руки в сторони і зафіксуватися в цій асане на 30 секунд.

Потім слід повторити її в іншу сторону.