Вправи для рук з гантелямивправи для рук з гантелями

Жіночі силові тренування: вправи з гантелями для красивих рукСіловие навантаження здатні принести користь для всього організму. Вони допоможуть зміцнити суглоби, підвищити рівень вмісту мінералів і мікроелементів в кістковій тканині, що сприяє збільшенню міцності кісток. Гантелі підходять для виконання різних вправ, при цьому важливо підібрати оптимальний робочий вагу. Найбільш підходящою вважається навантаження від півтора до трьох кг. Рекомендується купувати розбірні гантелі, оскільки з часом вам буде потрібно збільшення робочої ваги для посилення ефективності занять.
Розглянемо деякі основні рекомендації щодо виконання вправ для рук з гантелями: на тиждень рекомендується проводити не більше трьох тренувань, з причини того, що між заняттями м’язи повинні встигнути відновитися; кількість виконання підходів і повторень залежить від стану здоров’я. Щоб підтягнути м’язи рук і прибрати зайвий жир, досить 20-25 повторів; силові навантаження рекомендується чергувати з кардіотренуваннями: бігом, ходьбою, виконанням вправ на еліпсоїді або велотренажері; тривалість заняття повинна коливатися від 30 до 45 хвилин — цього достатньо для досягнення результатів. Незважаючи на той факт, що вправи для рук з гантелями малої ваги досить прості, вони протипоказані людям, що мають проблеми зі здоров’ям. Не рекомендується проводити силові навантаження в наступних випадках: під час менструації; при астмі; при наявності захворювань серця; під час вагітності; при гіпертонії. Також, якщо ви страждаєте остеохондрозом, маєте викривлення хребта (сколіоз) і проблеми з функціонуванням щитовидної залози, перед початком тренувань рекомендується пройти обстеження у лікаря.

При виконанні вправ для рук з гантелями слід напружувати додатково м’язи живота і сідниць. Кожне тренування повинна починатися з обов’язковою розминки, яка допоможе розігріти м’язи і підготує тіло до навантажень. Розглянемо кілька варіантів розігріву перед виконанням основної програми занять: руки розташуйте на поясі, вирівняйте спину.

На рахунок раз — виконайте поворот тулуба вліво і розведіть широко в сторони руки, на рахунок дві — поверніться у вихідне положення, на рахунок три-чотири — виконайте аналогічні маніпуляції в інший бік; підійдіть до будь-якої поверхні, на яку ви зможете впевнено спертися, наприклад, диван. Покладіть на нього руки, а ноги розмістіть на підлозі. Виконайте 12-15 віджимань; ноги розташуйте на ширині плечей, а руки розведіть в сторони.

Здійснюйте кругові обертання вперед і назад по 8 разів в кожну сторону.