Вправи для схудненняВправи для схуднення

Правила ефективних фізичних вправ для схуднення

Головне правило ефективних тренувань для схуднення — виконання вправ на порожній шлунок. Не залежно від рівня складності вправ, починати тренування потрібно не раніше, ніж через дві години після їжі. Щоб підвищити ефективність вправ для схуднення, після занять не рекомендується їсти і пити протягом двох годин.

Можна лише втамувати спрагу невеликою кількістю мінеральної негазованої води. Найкращим часом для фізичних навантажень є період з 11:00 до 14:00 або з 18:00 до 20:00. Біологічні ритми людини налаштовані так, що саме в цей час вправи для схуднення будуть найбільш ефективні. Якщо даний час для вас не підходить, можна перебудувати режим тренувань під свій індивідуальний графік.
Однак пам’ятайте, що посилені фізичні навантаження не можна проводити вранці. Сонний організм не можна перевантажувати. Також не можна проводити тренування пізніше, ніж за 2:00 до сну.

Сон буде не спокійним або взагалі не вийде заснути. Виконання фізичних вправ щодня може призвести до перекачування м’язів, тобто, зменшивши жировий прошарок, ви зорово не станете худее. Для досягнення найкращого результату рекомендується виконувати вправи для схуднення не рідше трьох разів на тиждень. Обов’язково один раз на місяць міняйте комплекс тренувань. Це пов’язано з тим, що приблизно за чотири тижні організм звикає до навантажень і при цьому швидкість зниження ваги сповільнюється.

При виборі комплексу вправ для схуднення покладайтеся на свою інтуїцію. Це означає, що після перегляду декількох десятків, а може й сотень комплексів фізичних вправ, виберіть той, який буде вам до смаку. Обов’язково тренуйтеся із задоволенням, адже заняття через силу ефективності не принесуть і можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю. Виконувати фізичні вправи можна де вам буде зручно: вдома, в тренажерному залі, басейні або спортивному клубі.

Головне обов’язково проконсультуватися з лікарем, щоб обраний комплекс нашкодив вашому організму. Під час тренувань уявляйте, як жирові відкладення йдуть з організму раз і назавжди, ви знаходите стрункість і стаєте красивими. Такий прийом часто застосовується в йозі.

Де увагу, там і енергія. Існує легенда, що грецькі жриці кохання — гетери, не мучили себе жорсткими дієтами або складними вправами. Взаємини цього вони займалися кожен день медитацією, малюючи в підсвідомості риси свого ідеального тіла.

Слід зазначити, що правила раціонального харчування для них були скоріше законами, а невеликі фізичні навантаження були регулярними.