Вправи для схуднення нігвправи для схуднення ніг

Правила схуднення проблемних зон: як позбутися целюліту на ногах? Основою схуднення є система живлення. Якщо не дотримуватися режиму, не дотримуватися дієти і їсти калорійну їжу, витрачені в процесі тренування калорії стрімко повернуться назад, але, цього разу, з собою візьмуть ще пару зайвих кілограмів. Перш, ніж приступити до занять, переглянете свій раціон і виключіть продукти, які сприяють виникненню целюліту. Ізольовано всі вправи для ніг і стегон виконуватися не повинні, їх слід включати в основний комплекс тренувань, спрямованих на схуднення.
При цьому потрібно просто періодично не забувати робити акцент на цю проблемну зону. Виконувати вправи для схуднення ніг і стегон можна вдома або в спортивному залі. Крім того, цю область можна опрацьовувати за допомогою кардіонагрузок.

Силові заняття сприяють збільшенню обсягів м’язів, при цьому кардиотренировка підвищує витривалість, позбавляє від «апельсинової кірки», прискорює процеси розщеплення жиру і стимулює метаболізм. Тренуючись в залі, ви можете чергувати силові й аеробні навантаження в різні дні. Також можна комбінувати їх, в якості розминки використовуючи аеробні вправи. Фахівці рекомендують пити воду під час і після заняття, щоб не спровокувати зневоднення організму.

Аеробні навантаження активізують процес схуднення, а значить, він продовжиться і після закінчення заняття. Не забувайте, що для прекрасних дам протипоказані жилаві м’язи — ваші форми повинні бути округлими і м’якими. Тому силові навантаження в спортзалі будуть зайвими.

Все, що потрібно для виконання вправи для схуднення ніг — це кардиотренажер, невеликі гантелі, хула-хуп і скакалка. Запам’ятайте, що будь-яке тренування повинна починатися з розігріву м’язів. Інакше ви підвищуєте шанси отримання травми.

Аеробні тренування слід проводити три рази на тиждень. При цьому їх можна чергувати і комбінувати з іншими навантаженнями. Фізичне навантаження на певні м’язові групи підсилює кровообіг саме в них, тому в процесі опрацювання, наприклад, м’язів сідниць, насамперед жирові клітини будуть розщеплюватися саме в цій області. У процесі тренування для підвищення ефективності заняття, можна використовувати спеціальну білизну з термоеффектом, яке сприяє позбавленню від целюліту.

Також можна застосовувати спеціальні антицелюлітні гелі і креми. При складанні графіка тренувань пам’ятайте, що вправи для схуднення ніг обов’язково повинні входити в загальну програму фізичного навантаження.