Вправи для схуднення руквправи для схуднення рук

Краса в будь-якому віці: вправи для схуднення рукЧтоби ефективно опрацювати м’язи рук і позбутися обвислій шкіри, слід виконувати вправи з обважнювачами. Однак, робити це потрібно правильно, щоб не перестаратися і не спровокувати травми. Розглянемо кілька вправ, які можна практикувати вдома, причому спочатку рекомендується виконувати їх без обтяжень: стоячи у вихідному положенні, опустіть руки вздовж тулуба.

Розводячи їх в сторони, починайте піднімати до рівня грудей, після чого знову поверніться в початкове положення. Повторіть такі вправи для схуднення рук 30-40 разів; підніміть вгору одну руку, а другу залиште внизу. Виконайте махи, міняючи на кожні два рахунки руки місцями.
Повторіть 20 разів; зміцнити м’язи плечей допомагають віджимання. Починати з класичного вправи — віджимання від підлоги — на початковому етапі буде складно, тому спробуйте віджиматися від лави, дивана або від стільця. Виконайте три підходи по 10 разів з перервою 3-5 хвилин; зігнуті в ліктях руки розмістіть перед грудьми, потім почніть виконувати махи вліво-вправо з розворотом тулуба.

Повторіть 35 разів. Коли ви завершите перший етап тренування, слід зробити перерву тривалістю 10 хвилин. Лягати або сідати не рекомендується. Під час відпочинку можна потанцювати, походити.

Головне правило — не зупинятися. Тепер, для виконання вправ для схуднення рук, слід взяти обважнювачі — гантелі або наповнені водою (піском) пластикові пляшки. У вихідному положенні руки опущені вниз. Далі на вдиху потрібно зігнути їх, а на видиху — розігнути. Для схуднення в плечах підніміть руки з гантелями вгору, після чого опустіть їх за голову.

На видиху поверніться у вихідне положення. Цей комплекс підходить для виконання в домашніх умовах, також можна відвідувати спортивний зал, де професійний інструктор в потрібний час допоможе вам. Такі тренування допоможуть створити ідеальну форму рук. Однак не забувайте під час занять проробляти м’язи плечового пояса. Тут фітнес зал матиме ряд переваг.

Справа в тому, що домогтися гарного результату можна за допомогою комплексного підходу. Безліч спортивних тренажерів допоможе вам ефективно опрацювати м’язи і додати їм ідеальну форму. Чому необхідно регулярно виконувати вправи для схуднення рук? Жирові відкладення мають властивість накопичуватися не тільки на талії або стегнах, а й в області рук.

Щоб закріпити результати наполегливих тренувань, слід скорегувати раціон. Борошняні та жирні продукти необхідно виключити, а солодощі і вживання рідин — обмежити. В якості комплексного підходу до схуднення можна використовувати сеанси масажу, які перед виконанням вправ разогреют м’язи, а після — допоможуть їх розслабити. Тільки наполеглива робота над собою здатна привести вас до поставленої мети.

Пам’ятайте, що альтернативою занять у залі є домашні тренування.