Вправи для схуднення стегонВправи для схуднення стегон

Вправи для швидкого схуднення стегон

Серед всіх м’язів, стегна в людському організмі є найбільш видимою частиною. А при наявності зайвих сантиметрів на них, можуть змінитися пропорція щодо всього тіла, а, отже, і загальне враження від фігури буде зіпсовано. Більшість жінок, при складанні власного фітнес-плану з виконання вправ для схуднення стегон, основний акцент відводять на формування красивої лінії даної ділянки тіла. Адже саме хороша форма сідниць є основною рисою жіночності взагалі. Щоб домогтися ідеальної форми своїх сідниць, слід дотримуватися принципів здорового харчування та виконувати спеціальні вправи для схуднення стегон.
Прийнявши рішення почати займатися, слід спочатку переглянути свій раціон харчування і змінити власні звички. Скоротіть споживання жирної їжі, виключити продукти фаст-фуду. У їжі повинно бути присутнім багато білка і овочів. Крім цього, з раціону доведеться виключити червоне м’ясо, зате рибу вітається. Також варто відмовитися від застосування строго обмежують дієт.

Після цього вже можна приступати до виконання фізичних вправ. Причому зовсім не обов’язково займатися в спортзалі або дорогому фітнес-клубі. Вправи для схуднення стегон можна цілком успішно виконувати і вдома.

Та й тренажери для цього особливі купувати не потрібно, правда, орбітрек KETTLER, не буде зайвим. Початківці повинні виконувати одне повторення наступного комплексу вправи, поступово збільшуючи число підходів до трьох. Які ж конкретно вправи можуть бути використані для проведення будинку повноцінного тренування?

Одне з досить простих і ефективних вправ — присідання біля стіни. Воно дуже добре тренує верхню частину стегон. Отже, необхідно щільно притиснутися спиною до стіни, намагаючись утримувати рівну поставу. Ноги розставляють на ширину плечей, роблять вдих і повільно опускаються вниз до досягнення колінами прямого кута. Таке положення слід утримувати кілька секунд, після чого видихнути і повільно зайняти вихідну позицію.

Виконуються присідання дванадцять разів. Щоб зміцнити передню частину стегна можна робити випади. Щоб домогтися більш значного ефекту від виконання даної вправи, слід взяти в руки гантелі або наповнені водою пляшки. Ноги розставляють на ширину плечей і роблять випад правою ногою вперед.

Спину слід утримувати прямо. Тулуб опускають вниз, зігнувши коліно, до торкання лівим коліном підлоги і піднімають знову вгору. Такий рух повторюють дванадцять разів і міняють ногу. Для опрацювання верхній і внутрішньої частини стегна, виконують кругові рухи ніг.

Для цього лягають спиною на підлогу і розташовують руки близько сідниць. Ноги потрібно тримати випрямленими. Після цього ліву ногу піднімають вгору перпендикулярно підлозі і описують дванадцятій невеликих кіл в різні боки.

Опустивши ногу, аналогічну дію виробляють з правою ногою.