Вправи для схуднення в домашніх умовахвправи для схуднення в домашніх умовах

Вправи для схуднення: ефективні домашні треніровкіПоддержівать форму можна і вдома, виконуючи абсолютно прості вправи. Не обов’язково купувати дорогі абонементи в спортзал, щоб схуднути. Тепер шукати виправдання для прогулу чергового тренування буде марно. Насамперед, розглянемо одне з елементарних вправ для схуднення в домашніх умовах — це ходьба. Саме з неї повинна починатися тренування.

Якщо за вікном гарна погода, можна вийти на вулицю і помилуватися навколишньою красою. Однак, навіть у негоду, можна провести ефективну розминку. Можна пройтися кілька разів по сходинках. Така вправа підвищить тонус стегон, сідниць і ніг.
Ходьба — це прекрасне аеробна вправа для боротьби із зайвими кілограмами. Присідання дозволяють задіяти сотні м’язових волокон: сідниці, біцепс стегна, квадрицепси, а також багато дрібні групи. При дотриманні правильної техніки виконання, вони є найбільш дієвими вправами для схуднення в домашніх умовах. За допомогою віджимань можна пропрацювати м’язи грудної клітки.

Класичний варіант є найбільш ефективним вправою для розвитку плечових м’язів, трицепсов, м’язів черевного преси, сідниць, грудей і попереку. Чим більше задіюється в процесі тренування м’язів, тим більше ви зможете спалити калорій. Також корисно буде виконувати випади, які обов’язково повинні бути присутніми у вашій тренувальній програмі.

Існує безліч варіацій вправи, але дієвими вважаються практично все. У домашніх умовах для тренування згодяться сходинки. Піднімайтеся по сходах пішки. У спортивному залі таке вправа виконується з обважнювачами. В якості додаткової навантаження можна використовувати ранець з книгами, гантелі та інші снаряди.

Боротися із зайвими кілограмами можна за допомогою, так званої, планки. Під час стабілізації тіла в одному положенні задіюється безліч м’язів. При цьому активізуються процеси розщеплення жиру.

Щоб не дозволити організму адаптуватися до навантажень, слід регулярно вносити корективи в тренувальну програму. Різноманітні вправи для схуднення в домашніх умовах дозволяють опрацьовувати максимальну кількість м’язів, при цьому процеси метаболізму прискорюються в кілька разів. Не можна залишати без уваги під час тренування м’язи преса. Класичним вправою вважаються скручування, виконувати які треба звичайним способом з підйомом корпусу і ніг вгору, при цьому у верхній точці слід торкнутися п’яти пальцями рук, після чого можна повернутися у вихідне положення.

Ці прості вправи допоможуть вам ефективно тренуватися вдома і підтримувати себе в спортивній формі. Запам’ятайте, щоб змусити тіло використовувати жир як палива, слід дотримуватися середньої кількості повторень (8 — 15). Займатися спортом потрібно три рази на тиждень, а деякі вправи можна виконувати щодня.