Вправи для схуднення животаВправи для схуднення живота

Ефективний комплекс вправ для схуднення живота

Найбільш актуальним в процесі скидання зайвих кілограмів для багатьох є схуднення живота, вправи для чого розробляють найвідоміші тренера, які стверджують, що насправді живіт прибрати буває неймовірно складно. А причина цьому криється в людській фізіології. Розмовляючи про маленького дитину, можна відзначити, що, худнувши, він втрачає спочатку жирові відкладення, розташовані на животі, а далі в нього вже зменшуються руки і обличчя.

Круглі щічки малюка можуть пропасти лише при крайніх ступенях виснаження. А ось, що стосується дорослих, то всі процеси будуть відбуватися абсолютно навпаки. Першим схудне особа, далі кінцівки, ну, а жир на животі без особливого підходу до його видалення взагалі залишиться надовго.
Але завдяки наявності сьогодні величезної кількості різноманітних вправ для схуднення живота, це все ж не є нерозв’язною проблемою. Не завжди кілька виступаючий животик є причиною жирових відкладень. Насправді, існує безліч інших причин, супутніх цьому. У тих випадках, наприклад, коли у цілком струнких жінок дещо виступає частина живота нижче пупка, можна припустити, що це відбувається внаслідок порушеного травлення і здуття кишечника. У подібних випадках ніякі вправи для схуднення живота можуть попросту взагалі не набути бажаного результату.

Прибрати зайві сантиметри можна лише після усунення порушень в харчуванні. Ефективні вправи, що дозволяють спалити надмірні кілограми в домашніх умовах, особливих пристосувань ніяких не вимагають. Для цього достатньо буде лише скористатися спортивним одягом і килимком. Ясна річ, що при виконанні вправ для схуднення живота, відразу домогтися бажаних результатів просто не вдасться.

Даний процес вимагає від людини прояви максимального терпіння і наполегливої. Сам комплекс можна доповнити регулярним використанням скакалки і обруча, що дозволяють прискорити обмін речовин. Традиційним вправою в процесі схуднення є «хитання преса», для виконання якого лягають на підлогу, розмістивши руки за головою, а стопи розставивши на ширину плечей.

Поперек при цьому слід тримати притиснутою до підлоги. Піднімаючи плечі з лопатками, важливо стежити, щоб поперек перебувала в колишньому положенні. Лікті необхідно тримати спрямованими строго по сторонах. Виконують вправу двадцять разів, намагаючись повторити їх в три підходи. Іншим варіантом преса є виконання його на весь корпус з можливістю напрямки рук вперед між колінами.

У візит повторюють вправу 10-50 разів. Для прокачування нижніх м’язів живота, слід всім тілом притиснутися до підлоги і піднімати вгору випрямлені ноги близько п’ятнадцяти разів.