Вправи для сідницьВправи для сідниць

Будуйте своє тіло самостійно і тренуйте сідниці

Вправи для стегон і сідниць — це простий комплекс, який виконується з частотою раз на два дні. Всі вправи виконуються по 10-20 разів в кожну сторону по черзі. Починати слід з меншої кількості повторів і поступово збільшувати їх.

При регулярному і сумлінному виконанні вправ для сідниць результат швидко стане помітним.

Перший блок вправ складається з присідань. Ноги повинні знаходитися паралельно, на ширині плечей. Коліна не повинні випирати вперед, а тулуб і спина обов’язково повинні бути прямими.
У такій позиції потрібно повільно опускати стегна. Протягом досить тривалого періоду часу фахівці вважають присідання найкращим вправою для зміцнення м’язів сідниць.

Досить ефективним вправою для сідниць є випади вперед. Ступні повинні бути розташовані паралельно один одному. Потрібно зробити правою ногою великий крок вперед, потім сісти і повільно повернутися у вихідне положення.

Потім вправа виконується з лівої ноги. Ця вправа добре спалює калорії, сприяє зміцненню м’язів ікри і стегон.

Наступна вправа — зворотний випад. Початкове положення таке ж, як в попередній вправі.

Вправи для стегон і сідниць

Різниця в тому, що тепер слід робити крок назад і повільно присідати, зберігаючи рівновагу. Повернувшись у вихідне положення, вправа повторюється з іншої ноги. При випаді назад робота м’язів більш інтенсивна.

Крім цього, виконання даної вправи розвиває гнучкість суглобів тазостегнової частини і усуває затискачі, які дуже часто з’являються при сидячій роботі.

При виконанні випадів в бік в роботу вступають м’язи зовнішньої сторони стегна, тому підтягується і зміцнюється внутрішня частина стегон. Вправи для сідниць полягають у тому, що з вихідної позиції (пряма спина, ноги на ширині плечей і руки вздовж тіла) робиться випад у правий бік і вага тілі переноситься на праве коліно. Повернувшись у вихідну позицію, вправа повторюється в протилежну сторону.