Вправи для сідниць в тренажерному заліВправи для сідниць в тренажерному залі

Як зміцнити сідниці в тренажерному залі?

Спеціальні тренажери допоможуть додати сідницях форму, про яку ви мріяли завжди. У спортзалі виконувати вправи рекомендується під керівництвом професійного тренера-інструктора. Розглянемо найпопулярніші види тренінгу для даної області.

Заняття на степпере, незважаючи на простоту, малогабаритність і ергономічність цього устаткування, є досить ефективними. Степпер допомагає зробити стрункими ноги і надати форму сідниць. За ці заслуги він отримав почесне звання «жіночого тренажера». У тренажерному залі вправи для сідниць на степпере корисні для тих, хто бореться з целюлітом. За технікою заняття нагадують ходіння по сходах.
Величина навантаження залежить від інтенсивності тренінгу, тобто чим більше кроків за хвилину ви робите, тим більш ефективно опрацьовуються м’язи. Степпер є аеробними тренажером, на якому за півгодини заняття ви втрачаєте близько 200-250 калорій. Досить систематично проводити 20-хвилинні тренування і, вже через місяць, ви побачите результати. Найбільш популярним і затребуваним у фітнес залі є велотренажер, який також багато вибирають як домашнього обладнання. Заняття на такому обладнанні сприяють схудненню.

Максимальна інтенсивність навантаження на велотренажері припадає на сідничний групу м’язів. Крутити педалі бажано п’ять-шість разів на тиждень. Нечасте виконання вправ для сідниць в тренажерному залі ефективним не буде — займатися слід систематично. Починати рекомендується з невеликого тренування — 10-15 хвилин достатньо. Темп і час занять слід поступово збільшувати.

Обов’язковим елементом тренувальної програми повинна бути розминка. Не секрет, що не менш ефективні для м’язів сідниць і ніг, ніж тренування, перераховані вище, заняття на біговій доріжці. Біг — це прекрасна аеробне навантаження. Такі тренування допомагають не тільки зміцнити м’язи, але і схуднути, привести тіло в тонус, а фігуру наблизити до ідеальної. Щоб добитися добрих результатів, необхідно систематично збільшувати навантаження, виключаючи тим самим адаптацію м’язів.

Виконання вправ для сідниць в тренажерному залі на еліпсоїді дозволяють поліпшити контури тіла, додати рельєф і пружність м’язам. Еліптичний тренажер — це комбінація велотренажера, бігової доріжки і степпера. Крім м’язів сідниць, навантаження припадає на стегна, гомілки, литкові м’язи і руки. Якщо боротися з недосконалостями вашого тіла ви вирішили в спортзалі, насамперед, слід ознайомитися з правилами його відвідування і використання обладнання.

Також запам’ятайте, що тільки регулярні тренування зможуть наблизити вас до поставленої мети.