Вправи для спинивправи для спини

Силові тренування: як накачати м’язи спини за допомогою вправ з гантелями? Щоб знайти струнку й підтягнуту фігуру, зовсім не обов’язково відвідувати тренажерний зал. Заняття спортом можна перенести додому, попередньо купивши для цього гантелі. Багато хто відразу задумаються: навіщо потрібні гантелі, якщо метою тренувань є схуднення? Так, обважнювачі призначені для нарощування ваги, але — зниження маси тіла призводить до в’ялості і обвисання шкіри. Позбутися цієї проблеми вам допоможуть силові навантаження.

При цьому відбудеться якісна заміна жирової тканини красивими і рельєфними м’язами. Крім того, такі тренування корисні для здоров’я. Наприклад, вправи для спини з гантелями сприяють зміцненню хребта, а якщо доповнити їх заняттями, спрямованими на формування м’язового корсету, можна забезпечити додаткову підтримку внутрішніх органів. Крім того, відбувається зміцнення суглобів.
Гарний торс V-подібної форми завжди був ознакою справжньої мужності. Щоб правильно опрацювати м’язи спини, потрібно мати загальне уявлення про особливості кожного з її відділів. Образно їх можна розділити на три сегменти: верхній відділ — м’яз, що піднімає лопатку, ромбовидна і трапецієвидна м’язи. Ділянка відповідає за відведення плечей назад і вгору, а також за рух лопаток; середній відділ представлений широкою різноманітністю м’язів, що ускладнює опрацювання цього сегмента. Найширші, круглі, велика, мала, остиста та інші м’язи можна тут відшукати.

Вони відповідають за рух рук; найбільшою і найсильнішою є найширша м’яз спини. Силові тренування обов’язково повинні містити вправи на опрацювання цієї групи. Якщо гантелі порівнювати з іншими снарядами, то вони в гонці є лідерами, оскільки мають більш широкий спектр застосування.

Що стосується тривалості виконання вправ для спини з гантелями, вона не повинна перевищувати 45 хвилин. Якщо ваші заняття спрямовані на схуднення, слід вибирати робочу вагу рівний одному кілограму. Щоб створити рельєф, підійдуть обважнювачі вагою три кілограми.

У спорті харчування відіграє важливу роль. Професійні атлети не дозволяють собі голодувати, але й не балують себе кулінарними шедеврами. Їжа повністю спрямована на харчування і зростання м’язів, а також сприяє забезпеченню організму енергією. У раціоні повинні бути зелень, білки, овочі, вітаміни. Жорстка дієта чревата в’ялістю шкіри.

Особливих відмінностей між жіночими вправами для спини з гантелями і чоловічими тренуваннями немає. Заняття також допомагають створити рельєф, зміцнити м’язи, поліпшити координацію тіла.