Вправи для стегонВправи для стегон

Як зменшити об’єм стегон

Звичайно, правильний і раціональний режим харчування — це вже половина справи, однак слід також дотримуватися графіка тренувань, на яких необхідно звертати особливу увагу на вправи для стегон. Виконувати вправи потрібно регулярно, тільки тоді можна досягти бажаного результату. Отже, ось деякі вправи для стегон: 1. Стоячи біля стільця з високою спинкою або біля стіни, робіть високі махи вперед відразу лівою, потім правою ногою. Опорна нога при цьому пряма, руками тримайтеся за стіну або стілець. Цю вправу потрібно 7-10 разів повторити.
2. Стоячи лівим боком до опори (наприклад, стільця), розведіть руки в сторони. Спробуйте зробити високий мах лівою ногою, перенісши її над спинкою стільця. Потім виконайте те ж саме правою ногою, повернувшись, відповідно, правим боком. Повторити стільки ж.

3. Лежачи на правому боці і спираючись на руку, зробіть широкий мах лівою ногою. Далі перекиньтеся на лівий бік і повторіть те ж саме з правою ногою. Ця вправа теж потрібно повторити 7-10 разів. 4. Стоячи в положенні «берізка», випрямити ноги. Постарайтеся зробити мах лівою ногою, щоб дотягнутися пальцями до підлоги, при цьому будьте обережні, щоб не впасти.

Поверніться у вихідне положення. Аналогічно з правою ногою. Дана вправа для стегон виконаєте 5-10 разів. 5. Лежачи на спині, виконайте рух ногами, ніби крутите педалі велосипеда.

Вправа виконується в швидкому темпі. 6. Так само лежачи на спині, виконайте вправу «ножиці» у швидкому темпі. Виконуючи регулярно ці вправи, ви зможете підкоригувати ваші широкі стегна і виглядати більш стрункою і спортивною.