Вправи для стегон і сідницьВправи для стегон і сідниць

Тренуємося будинку: правила пророблення м’язів стегон і сідниць

Найпростішим і вірним способом зміцнення сідничних м’язів є присідання. У чому їх користь? У процесі виконання вправ активізуються м’язи, які при ходьбі або бігу опрацьовуються з мінімальною силою.
Існує багато варіантів присідань, але, щоб не нашкодити організму, для кожного з них важливо дотримуватися правила: спина повинна бути рівна; п’яти відриватися від підлоги під час присідань не повинні; дихання повинно бути плавним і рівним. Серед популярних вправ для стегон і сідниць ви зустрінете такі варіанти: присідання класичні, з яких рекомендується починати заняття, щоб підготувати м’язи; часткові присідання, які рекомендується виконувати при наявності проблем з колінними суглобами; «Пліє», призначені для зміцнення внутрішньої сторони стегна; «Пістолетик», виконується з метою підвищення навантаження; присідання з обтяженнями, що забезпечують навантаження також на м’язи стегон і гомілки, однак для початку рекомендується використовувати мінімальний робочий вагу. Кількість підходів і повторень залежить безпосередньо від рівня підготовки займається людини. Рекомендовано здійснювати не більше 40-50 повторів без обважнювачів або 15-20 — з робочим вагою. Цифри вказані на один підхід.

Серед вправ для сідниць і стегон результативними також будуть різні махи ногами, вони допоможуть надати форму і поліпшити контури м’язів. Професійні інструктори часто включають в програми тренувань деякі елементи йоги. Звідси також можна почерпнути багато цікавого і корисного для вашої фігури. Важливо при виконанні вправ пам’ятати, що в йозі всі рухи повинні бути плавними і повільними. Якщо відчуєте дискомфорт — від таких занять краще відмовитися.

У гонитві за досконалим тілом не варто зациклюватися на тому, чого з вашими можливостями досягти не вийде. Важливо, щоб заняття приносили не тільки користь, але і задоволення. Слід зазначити, що багато голлівудських зірок, які вважаються еталонами сучасної краси, не так часто виконують спеціальні вправи для сідниць і стегон. Багато знаменитостей воліють щоденні пробіжки на свіжому повітрі або активні заняття танцями. Універсального рецепту по ідеальній фігурі — ні.

Кожна жінка, поставивши перед собою певну мету, підбирає свій комплекс тренувань, який буде зручний і ефективний для неї.