Вправи для стегон і сідницьВправи для стегон і сідниць

Як накачати м’язи стегон і сідниць

Для того щоб отримати красиві форми, необхідно виконувати вправи для стегон і сідниць в комплексі, регулярно і постійно навантажуючи ці групи м’язів. Ізольованих вправ для м’язів сідниць і стегон дуже мало, тому рекомендується використовувати більш ефективні комплексні вправи. Кращими вправами вважаються випади з гантелями або штангою, жими ногами чи однією ногою, підйоми тазу, гиперєкстензии спини, підйоми на лаву з гантелями, присідання на одній нозі, а також згинання ніг на тренажері.
Згинання ніг лежачи дає можливість не тільки скинути вагу, але і отримати зростання м’язів в області стегон і сідниць. Зведення і розведення ніг сидячи на спеціальному тренажері, дозволяє тренувати внутрішню частину стегна, а також м’язи сідниць, при цьому, не навантажуючи хребет. Тренажер не має протипоказань для тих спортсменів, яким не можна перевантажувати колінні суглоби. Виконуючи ці вправи для стегон і сідниць, слід в першу чергу пам’ятати про техніку виконання. Так, не потрібно виконувати всі відомі вправи на одному тренуванні.

Краще вибрати 2-3 вправи і навантажити ними свої м’язи на весь період тренування. Також не варто ізольовано качати сідниці, слід робити це в комплексі з тренуванням ніг. Навантажувати надміру ці м’язи також не можна, тому що можна не тільки втратити прогрес, але і перекачати їх. При тренуванні стегон і сідниць необов’язково навантажувати ці м’язи великою вагою. Включивши станову тягу на прямих ногах в кожне тренування, ми отримуємо опрацювання стегон з передньої і з заднього боку, а також задіяння сідничних м’язів.

Добре, якщо вправам для стегон і сідниць супроводжують загальнозміцнюючі вправи.