Вправи для таліїВправи для талії

Вправи для стрункості талії

Найчастіше розлади через зайвої ваги, що влаштувався на боках і животі, приходять, коли приміряєш модні наряди. Тоді буває прикро до сліз. Але сльозами горю не допоможеш, а потрібно займатися над собою. Хорошим засобом є фізичні вправи, які повинні бути спрямовані на проблемні зони.

Спеціально для тонкої талії розроблені деякі комплекси вправ, які здатні допомогти при даній проблемі. Однак щоб досягти відчутного ефекту в проблемних зонах, слід тримати своє тіло в тонусі, не забувати про зарядку і здоровому харчуванні. Чудовим засобом для зміцнення м’язів є скалодром. Техніка скелелазіння дозволяє задіяти саме ті групи м’язів, які допоможуть нам позбутися ненависного жиру: боки, живіт, стегна. Одночасно задіюватимуться м’язи рук і ніг.
Так само відмінно допоможуть вправи з обручем. Крутіння обруча — це дуже корисні вправи для талії. Займатися необхідно по 15 хвилин в день, поступово збільшуючи заняття до 30 хвилин. Можна крутити обруч на вулиці — свіже повітря додасть тренуванні більшої ефективності.

Гімнастичний диск послужить чудовим снарядом виконання вправ для талії і живота. Основне в даній вправі — це регулярність занять. Ось нескладні, але досить ефективні вправи для талії, що допомагають повернути стрункість і тонус: 1. Лежачи на спині, ноги, на підлозі, зігнуті в колінах, руки за головою. Піднімання лопаток і грудної клітки.

Важливо при виконанні даної вправи піднімати не всі тіло, а тільки грудну клітку, поперек залишається на підлозі, не відриваючись. 2. Початкове положення те ж. Дана вправа схоже з попереднім, тільки при підніманні плечі слід розвернути вліво (вправо).

3. Лежачи на спині, ноги підняті вертикально і схрещені. Руки вздовж тулуба, долонями до підлоги. Вправа полягає в підніманні і опусканні тазу.

Один підхід передбачає 3-5 повторень. 4. Початкове положення, сидячи на стільці, взявшись руками за сидіння. Піднявши підборіддя і випрямивши спину, необхідно підняти ноги, але не дуже сильно. Підтягування ніг до грудей і повернення у вихідне положення. Звичайно, в щоденну програму необхідно включити зарядку, вправи на розвиток м’язів преса.

І навіть якщо у вас дуже приваблива тонка талія, вправи не будуть зайвими для профілактики.