Вправи для талії і пресавправи для талії і преса

Поради щодо зміцнення преса в домашніх условіяхПрежде все, слід розібратися з режимом і раціоном харчування. Для плоского живота рекомендується дотримуватися низькокалорійної дієти, а також скоротити вживання швидких вуглеводів. Потрібно обмежити або зовсім виключити з раціону такі продукти: хлібобулочні вироби, солодощі та шоколад; копченості, фаст-фуд, майонез і жирну їжу; алкогольні та солодкі газовані напої; сіль, яка здатна затримувати в організмі рідину, що призводить до виникнення набряклості.
Також рекомендується дотримуватися питний режим: добова норма води повинна знаходитися в межі 1,5-2,5 літра. Для прискорення процесів схуднення можна приймати лляне масло або вівсяні висівки, які майже не мають протипоказань. При виконанні вправ для талії і преса потрібно дотримуватися такі рекомендації: спина повинна залишатися округлої, без прогину в області попереку; напруги в м’язах ніг і попереку бути не повинно, в ході тренування навантаження слід концентрувати на ізольованих м’язах живота; оскільки заняття спортом в цьому випадку спрямовані на схуднення, слід робити максимально можливу кількість повторень кожного елемента тренувальної програми; новачкам слід починати з 20 повторень, збільшуючи поступово цю цифру. Існує думка, що рахувати кількість повторів взагалі не потрібно — досить тренуватися до виникнення легкого печіння в м’язах; після виконання кожної вправи потрібно робити розтяжку. Ефективними в домашніх умовах виявляться наступні вправи для талії і преса: підняття ніг у висі на перекладині, турніку або лежачи на підлозі; різні варіанти скручувань тулуба; велосипед.

Пам’ятайте, щоб домогтися поставленої мети, потрібно стежити за своєю фігурою в цілому. Крім домашніх тренувань можна відвідувати скалодром, спортивний зал, басейн, тенісний корт і т.д. Ефективність будь-якої тренувальної програми буде залежати від регулярності її виконання.

Займатися спортом слід не рідше 3-4 разів на тиждень, при цьому пам’ятайте, що м’язам теж потрібен відпочинок, оскільки в цей період вони ростуть, зміцнюються і відновлюються. Не менш ефективним серед вправ для талії і преса буде обертання хула-хупа. Заняття з обручем є прекрасним варіантом домашніх тренувань. Просте на перший погляд обладнання дозволить за короткий період часу позбутися зайвих сантиметрів на талії.

Також для зміцнення абдомінальної групи м’язів підійдуть обертання на диску або заняття з роликом для преса.