Вправи для вагітнихВправи для вагітних
Фітнес в «цікавому положенні»
Займатися фізичними вправами під час вагітності не тільки не заборонено, але навіть рекомендується. Звичайно, виконувати їх потрібно в помірних дозах і тільки після консультації лікаря. Якщо ви під час вагітності займалися фітнесом, то ваша впевненість в тому, що пологи пройдуть легко, і після них ви швидко прийдете в нормальну форму, істотно зростає.

За допомогою вправ для вагітних можна уникнути таких частих проблем після пологів, як зайва вага, розтягнуті м’язи грудей і живота, варикозне розширення вен і болі в попереку, а також багатьох інших. Інтенсивність занять для вагітної жінки повинна бути досить помірною. Потрібно уникати підвищення частоти пульсу більш ніж на 125 ударів на хвилину, і за часом обмежувати це підвищення 30 хвилинами.
В іншому випадку плід може сильно перегрітися, що призводить не тільки до кисневого голодування, але навіть і до передчасних пологів і викиднів. Тому потрібно виділяти достатньо часу на відпочинок між підходами. Дуже корисні на будь-якому терміні вагітності такі помірні навантаження, як ходьба, плавання (але без різких помахів), а також деякі вправи з йоги. Під час вагітності категорично заборонені такі навантаження, як скручування і нахили. А з другого триместру заборонені вправи, що виконуються лежачи на спині, ну і, звичайно, ж, біг, стрибки, махи, а також глибокі присідання.

Тому вам не підійдуть заняття тенісом, їзда на коні, велосипеді або роликових ковзанах. У третьому триместрі вправи для вагітних не повинні містити сильних розтяжок, оскільки суглоби в цей час стають більш податливими через дії релаксину. Цей гормон виробляється, щоб полегшити проходження дитини по родових шляхах.

Тому жінки, що зловживають розтяжками, ризикують отримати вивих. Отже, вправи для вагітних повинні відповідати таким вимогам:

..ще зі SportMashina.com: Фізичні вправи для вагітних
Фітнес для вагітних
Аквааеробіка

• невеликі тренувальні ваги; • зниження інтенсивності занять; • регулярність тренувань; • правильне дихання і положення тіла (сидячи з опорою спини, на колінах з опорою на руки); • попередження зневоднення, перегріву і підвищення частоти пульсу. Якщо ви будете дотримуватися цих вимог, то тренування принесуть не тільки задоволення, але і користь.

Відео комплекс вправ для вагітних