Вправи для вагітних 3 триместр відеоВправи для вагітних 3 триместр відео

Як правильно виконувати вправи для вагітних 3 триместр: відео і рекомендацііІтак, перш ніж почати займатися такою гімнастикою для вагітних, слід визначити для себе режим, тобто будь-яке заняття повинно бути не тільки регулярним, але і в певний час доби. Тренування не повинні бути хаотичними, оскільки спрямовані на підтримання фізичної форми, відновлення душевної рівноваги і благополуччя майбутньої породіллі. Також під час проведення заняття необхідний правильний антураж, фітбол, оскільки традиційні позиції на підлозі будуть не тільки малоефективними, а й шкідливими.
Отже, перше заняття повинно починатися з легкої розминки. Майбутній мамі необхідно сісти на м’яч і відновити рівновагу, після чого відтворити кругові рухи головою в сторони. Дану маніпуляцію слід повторити кілька разів.

При цьому будь-який поворот повинен бути плавний і спокійним. Під час всього тренування потрібно уникати різких рухів, які можуть зашкодити вашому здоров’ю. Після такої невеликої розминки можна приступати до виконання основної частини вправ для вагітних 3 триместр, відео яких ви можете побачити на сайтах для майбутніх мам в глобальній мережі. Руки потрібно розвести в сторону, паралельно поверхні, на якій розташований м’яч, після чого повернути частину тулуба вліво-вправо.

Такі дії потрібно повторити 10-12 разів, правда, при цьому, повороти повинні бути на 40-45 градусів у бік. Не варто проявляти чудеса пластики і ставити рекорди по гнучкості. Вправи для вагітних 3 триместр відео розраховані, насамперед, для тих мам, які активно готуються до пологів, вчаться керувати своїм тілом і диханням. Крім того, таке скручування хребта допоможе позбутися від болю при ходьбі, оскільки в цей період навантаження на опорно-руховий апарат істотно збільшується, тому слід бути гранично обережним і не перестаратися в своєму прагненні займатися спортом. Також вправи для вагітних 3 триместр відео корисні в якості профілактики варикозного розширення вен.

Для цього необхідно сісти на фітбол і, трохи розгойдуючись, почергово відривати від землі п’яти або носочки, при цьому такі дії повинні бути виконані в унісон з диханням. Виконувати таку дію слід не більше трьох хвилин, після, закінчивши гімнастику, можна продовжити займатися своїми повсякденними обов’язками.