Вправи для вагітних 3 триместрвправи для вагітних 3 триместр

Результативність вправ для вагітних 3 триместр в плані фізичної підготовки до родамЯримі прихильницями передпологовій гімнастики є представниці прекрасної статі, що займаються спортом до самої вагітності. Їм важко вести пасивний спосіб життя і, на відміну від більшості своїх співвітчизниць, вони сприймають вагітність зовсім не як хвороба, а новий стан тіла і душі. Саме тому такі жінки не проводять дні і ночі на ліжку в абсолютній бездіяльності, не розвивають в собі комплекс неповноцінності, а беруть активну участь у повсякденному житті і займаються гімнастикою для породіль. Дійсно, невеликі фізичні навантаження не заподіють ніякої шкоди вашому організму, більше того, завдяки таким нехитрим вправам для вагітних 3 триместр, майбутні мами навчаться контролювати своє дихання, що важливо і під час самих пологів. Допомагати під час виконання завдань їм можуть чоловіки або близькі.
Відмінною особливістю вправ для вагітних 3 триместру є те, що виконувати їх можна виключно в положенні сидячи, оскільки всі інші фізичні навантаження можуть завдати шкоди не тільки вашому здоров’ю, але і майбутньому малюкові. Так, спочатку, потрібно запастися необхідним спорядженням, тобто фітболом. Майбутній мамі потрібно сісти на м’яч і зробити кілька обертальних рухів головою в сторони.

Таким чином, буде виконана невелика розминка. Після цього необхідно руки відвести в сторони і на вдиху повернутися в одну сторону, на видиху повернутися у вихідну позицію, після чого повторити вправу в протилежну сторону. Завдяки таким діям, можна не тільки розім’яти спину, але і підбадьоритися. Також вагітним в цей триместр необхідно ретельно стежити за своїми нижніми кінцівками, оскільки на них покладається найбільше навантаження. Саме тому слід займатися вправами, які мають на увазі профілактику варикозного розширення вен.

Така дія входить в комплекс вправ для вагітних на 3 триместрі. Для виконання такого завдання необхідно сісти на фітбол і поперемінно розгойдувати, відриваючи від поверхні або кінчики пальців, або п’яту. Головне при цьому підтримувати рівновагу.

Така легка гімнастика допоможе майбутнім мамам не переривати свої заняття спортом навіть під час вагітності, при цьому підтримувати свою форму і після пологів відновити належний вигляд в гранично стислі терміни. Більше того, комплекс вправ для вагітних 3 триместр є додатковим джерелом енергії, позитивних емоцій і відмінного настрою, особливо якщо виконувати його вранці. Втім, вечірня розминка допоможе відволіктися від насиченого дня, щоб не страждати безсонням вночі.