Вправи для задньої поверхні стегнавправи для задньої поверхні стегна

Дієві вправи для задньої поверхні стегна

Про стегнах, а саме їх правильної та ефективної тренуванні, сказано вже дуже багато, але завжди хочеться знайти щось новеньке, що б принесло результати набагато швидше і при мінімальних витратах сил. На превеликий жаль, лежання на дивані і перегляд телевізора не принесуть жаданих форм, так як досягнення результату вимагає певного «вкладення». Спробуємо дещо урізноманітнити і доповнити нудні вправи для задньої поверхні стегна, щоб сам процес йшов трохи жвавіше і динамічніше. Відмінним варіантом буде створення своєрідного міксу з окремих спортивних напрямків.
Варто також відзначити, що відмінно підійдуть танці для коригування таких проблемних місць. Не поступаються їм по ефективності і заняття в басейні, або ж гімнастика. Але сьогодні ми поговоримо не про те, а про неймовірний поєднанні різноманітних вправ на задню поверхню стегна, які зібрані з різних напрямків. Необхідно відразу попередити, що даний комплекс не доводиться вважати найлегшим, але якщо раніше вже виконувалися присідання і випади, то справитися з ним буде під силу.

Отже, приступимо. Всі заняття відбувається виключно на гімнастичному килимку, без використання додаткового спортивного обладнання. Щодо тимчасових витрат, то вони рівні 25 хвилинам, але перед початком важливо розім’ятися: побігати, пострибати, потанцювати. Якщо на перших етапах не буде виходити виконати весь комплекс із зазначеним числом повторень, нічого страшного, новачкові буде достатньо і 8 разів за підхід.

Коли мускулатура зміцніє, то зазначені цифри будуть не просто досягнуті, але й перевиконані. З цьому процесі не потрібно гнатися за цифрами, техніка — ось найголовніше, що допоможе досягти бажаного. Розігріваючим вправою задньої поверхні стегна є повільний перенесення ваги в сторону в неглибокому приседе. Для ускладнення потрібно спертися руками об коліна, нахиливши при цьому корпус, але спину залишивши рівною (не допускаючи її округлення).

Після слід пружними рухами потягнутися вниз і завмерти на пів хвилини. Досить ефективним буде лягти на живіт, витягнувши напружені ноги, які необхідно дуже повільно і без ривків по черзі піднімати / опускати. У такому ж становищі ліва нога відводиться від правої на відстань, щоб між ними утворився кут в 90 градусів, положення фіксується. Після цього права нога піднімається вгору на 15 см — затримується — ще піднімається — затримується.

Рух повторюється у зворотному порядку. Для максимального ефекту подібні дії повторюються до 15 разів на кожну кінцівку. У перелік ефективних вправ на задню поверхню стегна також можна додати зворотні ножиці, підйоми з положення на колінах, пози «сфінкса» та ін.

А закінчити весь комплекс краще повільної розтяжкою всіх працювали м’язів.