Вправи для збільшення бюстаВправи для збільшення бюста
Ефективна тренування для збільшення грудей
Вправи для збільшення бюста, як і будь-які інші, починають з розминки. Вона спрямована на розминка і розтяжку м’язів, їх розігрівання, щоб у процесі занять ви не отримали травм. Для цього не потрібно вигадувати спеціальних вправ, просто згадайте елементарні рухи, які ви робили на фізкультурі.
І так, 7 простих вправ, які збільшать вашу груди в обсязі: 1• «Схід» — дозволяє збільшувати груди і надає їй тонусу.

Потрібно присісти на стілець з випрямленою спиною або встати біля стіни. Спину притисніть до площині. Потім необхідно з’єднати долоні попереду грудей і натиснути, щоб груди досить напружилася. Порахуйте десять рахунків і відсуньте руки на п’ять сантиметрів вперед, знову відрахуйте стільки ж, потім знову вперед, поки можете утримувати долоні.
Далі слід розтиснути долоні, трохи струснути руками і повторити все спочатку. Варто звернути увагу, що ця вправа направлено виключно на груди, тому її м’язи повинні максимально напружуватися. 2• «Стіна» — чудова вправа для дому. Необхідно стати в отворі, упершись в косяк.

Намагайтеся тиснути вперед, ніби ви намагаєтеся зрушити стінку, впродовж хвилини, а потім трохи нахиліться, так збільшитися тиск на груди, придушите ще хвилинку. Робити це необхідно всіма силами, щоб груди отримала хороші навантаження. 3• «Стіна-2» — аналогічну вправу, тільки стати потрібно вже біля стіни, і сильно тиснути долонями в стінку.

Прийміть позу, тільки не подібну до того, як штовхають застряглі машини, так навантаження припаде на спину. Необхідно стояти рівно, щоб працювали безпосередньо грудні м’язи грудей. Робіть тричі. 4• «Лижниця» — вправа для збільшення бюста, при якому вам потрібно взяти гантелі і робити рухи, схожі з тим, ніби ви відштовхуєтеся за допомогою двох палиць одночасно.

Тримайте спину прямо і виконуйте вправу дуже повільно. Від стегон плавно, без ривків піднімайте простягнуті руки з вантажем вгору, до грудей, зафіксуйте на мить, також опускайте. Повторюйте по шість разів тричі.

..ще зі SportMashina.com: Віджимання
Вправи для м’язів грудей
Як тренувати грудні м’язи

5• «Віджимання від підлоги» — напевно, найкраща тренування для дому, що збільшує груди. Воно також є показником тонусу ваших м’язів. Слід робити це по два десятки разів за підхід. 6. «Жим».

Правильно його виконувати вдома досить складно, однак воно вважається найважливішим при збільшенні мускулатури грудей. Робити потрібно таким чином: ляжте, візьміть гантелі і розмістіть їх на грудях. Її необхідно напружити і підводити гантелі, потім опускати і піднімати знову. Підняти їх слід вісім разів тричі.

7• «Віджимання від стільця». Встаньте спиною до стільця, впершись у нього, ноги витягніть вперед з кутом в 45 град. При згинаннях рук, опустіться вниз і поверніться в початкове положення.

Повторіть вісім разів тричі.