Вправи для збільшення грудейВправи для збільшення грудей

Найбільш ефективні вправи для розвитку грудних м’язів

Видатні грудні м’язи — це те, що формує всю фігуру атлета. Тому багато чоловіків цікавляться вправами для збільшення грудей, які потрібні для створення тіла, як у Аполлона. Короткий анатомічний екскурс Грудні м’язи людини складаються з трьох видів м’язів: великий, малої та передньої зубчастої. Кожна з них має свою функцію.

Приміром, велика м’яз відповідає за приведення рук до тулуба, мала — за рух лопатки вгору і вниз, а передній зубчастий необхідна для того, щоб притискати лопатку до тулуба. Дані м’язи є найбільшими в людському тілі, вони формують чоловічу фігуру, тому багато намагаються більше уваги приділяти саме цій групі м’язів. Кращі вправи для збільшення грудей і секрети їх виконання Найбільш ефективними вправами для збільшення грудних м’язів вважаються жим штанги лежачи на лаві, розведення гантелей лежачи і жим в похилій лаві.
Секретів виконання даного виду вправ не багато. Так, якщо ви хочете домогтися відмінного результату, слід постійно збільшувати робочі ваги, намагатися урізноманітнити свій тренінг, і приділяти увагу точності виконання вправи. А ще слід пам’ятати, що при жимі лежачи не можна розслабляти м’язи у верхній і нижній точці руху.

Крім того, намагайтеся не торкатися штангою грудей і не випрямляти лікоть. Штангу слід піднімати на рахунок 1-2, а опускати на рахунок 4-6. Не заводьте руки за спину при розведенні гантелей, але й не зводите їх занадто близько.

Часті помилки новачків при виконанні вправ на збільшення грудних м’язів Так, новачки в бодібілдингу часто помічають, що м’язи в деякий момент перестають рости. За словами фахівців, зазвичай це відбувається тому, що атлети використовують занадто великі ваги і при цьому не стежать за технікою тренування. Крім того, нерідко через незнань анатомії, починаючі спортсмени качають одні й ті ж пучки м’язи грудей. А адже для того, щоб створити ідеальну форму грудей, потрібно рівномірно качати всі групи м’язів. Проста програма для тренування м’язів грудей для новачків.

Починати заняття коштує з віджимань, зробивши в два підходи максимальну кількість повторень. Далі переходите до жиму штанги лежачи, зробивши не менше 4 підходів по 10 разів. Наступне — жим гантелей на похилій лаві — також 10 повторень у 4 підходу. Потім виконується розведення рук з гантелями в положенні лежачи — 12 разів і 4 підходи. А ще не забувайте про те, що перед початком тренування потрібно зробити розминку.

Краще всього використовувати махи і розтяжки з легкими гантелями.