Вправи для жінок око відродженняВправи для жінок око відродження

Пауерліфтинг і особливості занять даним видом спорту

Завдяки виконанню комплексу вправ «око відродження» для жінок, вже на перших порах можна відчути значний приплив сил з бадьорістю. Причому застосовуватися дана методика може як чоловіками, так і жінками. Особливо цікава вона буде сучасним людям, оскільки на її виконання щодня слід витрачати лише близько двадцяти хвилин. А на початкових етапах гімнастика займає і того менше — всього пару хвилин. Основним у тренуваннях за даною методикою є регулярність.

Саме завдяки їй можна домогтися найбільш значних результатів. Всі вправи для жінок око відродження виконуються по 21 разу. Спочатку кожну вправу виконують три рази, щотижня додаючи по 2 повторення до досягнення 21.
По закінченні чотирьох місяців від початку тренувань з повторами по 21 разів, можна починати виконувати вправи вже пару раз за день. Причому на вечірньому сеансі починають робити вправи знову-таки з трьох повторень. Варто відзначити, що слідом за виконанням вправи, необхідно провести три повних вдиху носом і три видиху ротом.

Тепер же можна переходити до вправ око відродження для жінок. Для виконання першої слід встати прямо, витягнувши на рівні плечей руки по сторонах, і виробляючи ними обертальні рухи за годинниковою стрілкою навколо своєї осі. Друга вправа передбачає заняття лежачого положення в витягнутими вздовж тіла руками і щільно притиснутими до підлоги руками.

Тренується необхідно підняти голову і притиснути до грудей підборіддя, після чого підняти вертикально вгору прямі ноги, підтягнути їх до себе. Таз повинен почати відриватися від підлоги. Виконавши, повертаються у вихідну позицію. При цьому важливо стежити за диханням.

Перебуваючи в початковому положенні, повітря повністю видихають з легких, а, піднімаючи голову з ногами, виробляють глибокий вдих. У процесі опускання видихають повітря. Для виконання третім вправи, стають на коліна, розставивши їх по ширині таза.

Причому кисті рук розташовують під сідницями на задній поверхні стегон. Зробивши повний вдих, тренується повинен почати плавно видихати, закинувши при цьому голову назад. Грудну клітку розправляють і прогинають назад хребет, спираючись об стегна руками.

Далі проводять видих, повертаючись у вихідну позицію, підборіддя притискають до грудей. Четверта вправа здійснюють сидячи на підлозі з витягнутими на ширині плечей перед собою прямими ногами. Долоні розташовують на підлозі біля сідниць, спину распрямляют.

Видихнувши повітря, опускають голову і притискають підборіддя до грудей. На вдиху голову закидають назад, і відривають від підлоги сідниці, намагаючись підняти тулуб паралельно підлозі. У такому положенні затримують дихання і напружують всі м’язи тіла.

Повертаються у вихідне положення.