Вправи для жіноквправи для жінок

Поширені помилки худнуть жінок в тренажерному залеЛюді, що зіштовхуються з проблемою зайвої ваги, часто використовують заняття спортом в якості ефективного методу схуднення. Дійсно, фізичні навантаження сприяють зниженню ваги, приведенню тіла в норму, оздоровленню організму. При цьому питання про те, як правильно худнути в спортзалі, часто виникають у людей, що прагнуть привести тіло в тонус.

Не знаючи базових принципів схуднення за системою виконання вправ для жінок в тренажерному залі, можна не отримати бажаних результатів або зовсім нашкодити здоров’ю. Щоб зниження ваги і зменшення об’ємів тіла було більш ефективним, рекомендується в перший місяць занять ходити в спортзал не менше двох разів на тиждень. Кількість тренувань, починаючи з другого місяця, необхідно збільшити до трьох. Проводити які-небудь додаткові експерименти над собою новачкам фахівці не радять. Розглянемо найбільш поширені помилки худнуть жінок: я збільшую навантаження поступово і витримати вже можу набагато більше — такою фразою ви захоплено вихваляєтесь перед подругами, при цьому, навіть не підозрюючи, що повторюєте помилку багатьох прекрасних дам.
Якщо ви надалі брати участь у професійних змаганнях не мають наміру, збільшувати час тренування не обов’язково. Відсутність різноманітності при виконанні вправ для жінок в тренажерному залі не здатне простимулювати процеси метаболізму, воно може привести тільки до перевтоми; я не чоловік, щоб займатися з обтяженнями, — так думають багато жінок. Справа в тому, що вони не знають про ефективність виконання силових вправ. Тренування з гантелями здатні позбавити від в’ялості м’язів і шкіри; якщо я прокачав прес, піде живіт — багато хто сподівається на це твердження, але — це не так.

Комплекси, спрямовані на опрацювання черевних м’язів, здатні зміцнити їх, проте шар жирової тканини, як і колись, сховає їх від сторонніх очей. Єдиним виходом із ситуації буде поєднання вправ і ефективної дієти; я знаю, що робити — так вважають багато пані. Головною їхньою помилкою є опрацювання одних і тих же груп м’язів. Тіло, за відсутності різноманітності вправ для жінок в тренажерному залі, швидко стомлюється і адаптується до навантажень.

При цьому результати занять поступово зводяться нанівець; нахили тулуба допоможуть зробити «осину» талію. Насправді, ефект може бути й зовсім протилежним. Справа в тому, що нахили — це чоловіче вправу і допоможуть вони вам зробити трикутну «чоловічу» фігуру без талії. Також не потрібно відразу приступати до виснажливим тренуванням, оскільки непідготовлене тіло може вас підвести.

Програма ефективного схуднення повинна складатися з занять спортом, правильного харчування і грамотно організованого відпочинку. Лише в цьому випадку ви поступово будете наближатися до своєї мети — ідеальної фігури.