Вправи для животаВправи для живота

Плоский живіт можна отримати швидко

Після пологів, крім радості материнства, жінку також очікує невелика проблема — досить помітний животик, що дуже віддалений від ідеалу. Однак не варто тривожитися з цього приводу. Це досить швидко можна виправити. Для цього необхідно проявити наполегливість і бажання зайнятися собою. Але приступати до виконання вправ для живота можна не раніше, ніж через півтора-два місяці після природних пологів і близько 2-2,5 місяців після кесаревого розтину.
Плоский живіт не завжди залежить від загального схуднення організму. Ви можете обмежити себе дієтою, проте навіть з втратою ваги і живіт, і талія майже не зміняться. До речі, якщо ви все ще годуєте грудьми, то цього робити не слід. Тому для того, щоб прибрати живіт в післяпологовий період, основні зусилля потрібно спрямувати на збільшення м’язової сили черевного преса, що і додасть йому бажану плоску форму.

Плоский живіт вправи увазі такі, які входять до чотирьох основних групи: • Для м’язів нижнього відділу черевного преса — всілякі рухи ногами (піднімання, опускання, перехресні рухи, згинання і випрямлення і т.д.), при цьому тулуб знаходиться в нерухомому стані. • Для верхнього відділу — піднімання й опускання тулуба, повороти. Ноги протягом цього часу залишаються в нерухомому стані. • Задіяна більша частина м’язів — одночасні рухи тулубом і ногами. • Навантаження на косі м’язи, що відповідають за бічні м’язові стінки — перехресні рухи тулубом і ногами. При підніманні ніг важливо також напружувати м’язи тазу, піднімаючи його вгору. Якщо ви в положенні лежачи на спині, притискаєте коліна до живота, потрібно робити це з максимальною амплітудою.

Це означає, що потрібно тягнути коліна вище до чола, для того, щоб задіяти і таз. Тоді вправи для живота будуть максимально ефективними. Також можна піднімати коліна до грудей в положенні вису на шведській стінці або турніку (знову ж, не забуваючи про навантаження на таз). Бажано вправлятися щодня.

Найбільш ефективні вправи, які виконуються в комплексі, одне за іншим. Не слід відразу брати занадто велике навантаження. Починайте з виконання пари вправ в день і з часом збільшуйте їх число.