Вправи для зорувправи для зору

10-хвилинні вправи для поліпшення зору

Наші очі є дзеркалом душі, однак для передачі максимально правдивої і барвистою інформації вони повинні бути здоровими і володіти відмінним зором. Але сучасний рівень і ритм життя далеко не завжди робить це можливим. Засмучуватися з цього приводу не варто, адже існують вправи для зору, які дуже прості у виконанні і володіють підвищеною ефективністю в питанні відновлення втраченої пильність і чіткості.

Перше, що необхідно запам’ятати — постійне їх виконання. Тільки системність, тобто регулярність проведення подібних вправ, може привести до позитивного результату. При цьому зовсім не обов’язково кожен день виконувати одні й ті ж вправи для зору, адже їх існує така безліч, що легко можна урізноманітнити процес і постійно в ньому щось міняти. Важливо пам’ятати, що очі потребу в повноцінному відпочинку.
Далеко не кожна людина може дозволити собі після важкого трудового дня виїхати за місто для відпочинку і насолоди прекрасними пейзажами, тишею і найчистішим повітрям. А ось виконати деякі вправи, які також розслаблять очі, можуть все. Серед таких особливо дієвими є: 1. Постійне перемикання зору.

Коли тривало працюєш з предметами, що знаходяться на близькій відстані від очей, необхідно кожну годину зосереджувати погляд на найдальших предметах, що знаходяться в полі зору. 2. Періодичне закривання очей на пару секунд. 3. Невелика розминка за участю плечового поясу і шиї. 4. Здійснювати кругові різнобічні рухи очними яблуками при закритих століттях. Такі вправи для зору досить прості у виконанні й зовсім не вимагають багато тимчасових витрат і фізичних зусиль.

Але при цьому вони здатні запобігти такі серйозні проблеми, як часткова або ж повна втрата зору. Раніше були розглянуті основні профілактичні дії. Що ж стосується усунення вже наявних проблем, то тут справа дещо складніша. Головним є сталість, адже виправити погіршується зір відразу не вийде.

Вправи для зору, що відрізняється зниженою різкістю і контрастністю: 1. Часте моргання. 2. Інтенсивне разжимание / стискання повік. 3. Зведення погляду до перенісся. 4. Кругові рухи очима в різних напрямках. 5. Рух очних яблук в усі сторони.

6. Діагональне пересування погляду з обов’язковою фіксацією по кутах. 7. Переміщення погляду слідом олівцю, який рухається від кінчика носа на відстань у витягнуту руку. 8. Злегка стиснути скроні кінчиками пальцем, в той же час швидко моргати. Після закриваються очі і відбувається кілька максимально глибокі вдихи / видиху. Кожне з вправ займає не більше хвилини, а для складання повного комплексу достатньо всього 4 — 5 пунктів.

Витратити п’ять хвилин для здорового зору щогодини — абсолютно не багато.