Вправи еспандер метеликВправи еспандер метелик

Зроби свою фігуру ідеальною з еспандером метеликом

Якщо ви хочете мати красиву, привабливу фігуру, придбайте спеціальний еспандер, він допоможе вам в домашніх умовах здійснювати необхідні фізичні вправи. Стаціонарним тренажерам дуже складно знайти місце у своїй квартирі, адже їх розміри досить громіздкі. На противагу їм, компактний еспандер метелик може поміститися не тільки в коморі або спальні, його також можна захопити з собою у відпустку (він не займе багато місця в багажнику вашого автомобіля.

Вправи еспандер метелик відмінно допомагають підтягти м’язи грудей, опрацювати внутрішні і зовнішні поверхні стегон, тренують сідничні м’язи, таким чином помітно покращуючи їх форму. Моделі виготовлені з пружинної сталі, ручки з метою зручності зроблені з спіненої гуми. До того ж, у них досить приємний дизайн, їх випускають різних кольорів. Неймовірно, але еспандер метелика для сідниць легко можна підібрати в тон своєї кімнати. Користуватися таким тренажером можна без будь-яких обмежень по віку.
Так як вправи еспандер метелик не мають протипоказань у фізичних можливостях, пов’язаних із станом здоров’я і кількістю років. Якщо ви націлені на отримання бажаного результату, то вам необхідно володіти постійністю і наполегливістю при виконанні даних вправ. Адже лише регулярні заняття зможуть допомогти вам змінити свої форми до бажаного образу. Хочете мати пружні сідниці? Тренуйтеся щодня не менше півгодини для всіх частин тіла.

Підвищувати навантаження необхідно поступово, щоб уникнути крепатуру м’язів. І при появі больового відчуття не можна скасовувати тренування. Через якийсь проміжок часу ви помітите, що вони припинилися. Щоб досягти належний ефект, використовуючи еспандер метелика, вправи потрібно виконувати не важкі, але досить ефективні.

Бо тут задіюються сідничні м’язи, а звичайні вправи їх опрацьовують вкрай погано. Для цього слід присісти на край стільця, краще твердого, а колінами намагатися стиснути тренажер. При цьому необхідно регулювати своє дихання: на вдиху у вихідному положенні розставити коліна, а на видиху — стиснути їх.

Повторювати даний рух десять чи двадцять разів. Пізніше передохніте, але щоб не втратити дорогоцінного часу, спробуйте опрацювати інші м’язи. Ляжте на підлогу в положення на бік. Затисніть тренажер між ногами і починайте їх стискати, намагаючись дати їм максимальне навантаження.

Слід дихати подібно до того, як і при виконанні попередньої вправи. На стартових етапах тренування, якщо складно робити вправу, то допускається допомогу рук. Однак найбільші навантаження потрібно залишати на м’язи ніг, тільки такі заняття забезпечать бажаний ефект.

Заняття з даними еспандером прекрасно впливають на зону грудей, стегон і інші ділянки, а виконання регулярних вправ допоможе повернути вашій шкірі пружність і красу.