Вправи ЄвміноваВправи Євмінова

Ефективність вправ на дошці Євмінова

Захворювання, пов’язані з хребтом, відзначаються у більшої половини населення, що проживає на планеті. Напевно, найпоширенішим з них є утворення міжхребцевих гриж, що приносить і фізичне, і душевне страждання. Болісні больові відчуття, обмежена рухливість сприяють погіршенню слуху і зору, провокують розвиток серцево-судинних, дихальних, сечостатевих і травних недуг, негативно позначаючись на функціях внутрішніх органів.

Вже кілька століть народна і професійна медицина займаються пошуками ефективних способів лікування від цієї хвороби. Не так давно, В’ячеслав Володимирович Євмінов відкрив принципово нову методику позбавлення від проблеми з хребтом. По закінченні ретельного медичного дослідження та затвердження в МОЗ України, він запатентував свій винахід під назвою «дошка Євмінова».
Даний метод лікування міжхребетних гриж за допомогою цього унікального пристосування полягає в регулярних тренуваннях м’язів спини в той час, як хребет знаходиться в спокійному режимі. Вправи Євмінова роблять на тренажері, який часто називають «профілакторій», але від цього функціональність дошки і її зовнішній вигляд не міняються. Вона виявляє собою якусь панель, яку закріплюють на стіні під кутом, стартуючи 80-90 градусами і закінчуючи -250.

Кут регулюють залежно від характеру рекомендованого вправи. Дошка оснащена рухливими рукоятками, їх положення також залежить від виду тренувального заняття. Щоб досягти позитивний результат в лікуванні і профілактиці хвороби хребта, тренажер підбирають індивідуально, відповідно із зростанням пацієнта.

Однак це не означає, що користуватися ним можуть тільки ті, у яких підходить зростання. Зміцнити здоров’я і привести тіло у фізичну форму можуть всі без винятку члени родини. Значною перевагою цієї дошки вважається можливість її застосування в невеликих квартирах. Вона не займає багато місця. Її закріплюють в дверних отворах або по завершенню заняття ховають у кут за двері.

Через те, що вправи Євмінова володіють широкою популярністю і ефективністю, це призвело до виникнення неякісних і небезпечних підробок, які потрібно уникати і не йти на поводу у «продавців авторської дошки за дуже низькою ціною». Спершу переконайтеся в достовірності товару. До оригінальній комплектації ще додана "петля Гліссона".

Придбавши дану дошку, необхідно обов’язково прийти до реабілітолога, який розробить для вас індивідуальну програму вправ, враховуючи діагноз, ступінь занедбаності захворювання, особливості протікання, симптоми і фізичну підготовку пацієнта. Найчастіше вже на 20 день результат стає помітним, це також хороший привід для відвідин свого доктора в черговий раз, щоб він по необхідності підкоригував схему і збільшив навантаження.