Вправи гімнастикивправи гімнастики

Вправи гімнастики і їх користь для нашого організму Найбільшим споживчим попитом на даний момент користується саме техніка ритмічної гімнастики. У колишній час нею захоплювалися не тільки жінки, а й представники сильної статі. Правда, на даний момент на техніку вправ гімнастики встановлена ​​монополія з боку жінок. Крім того, комплекс завдань абсолютно нешкідливий навіть для людей, які схильні до ризику серцево-судинних захворювань, оскільки єдиною противагою є тіло займається.

Сама техніка являє собою виконання нехитрих рухів під легку ненав’язливу і, природно, ритмічну музику. Інвентар або спортивне обладнання при цьому не використовується, тому вправи гімнастики будуть надзвичайно корисними навіть для дівчат, які готуються стати мамами. Завдяки постійному виконанню всіх завдань, які входять до гімнастичний комплекс, що тренується зможе не тільки помітити поліпшення м’язового тонусу, але і зникнення зайвої ваги.
В основу такої техніки лягли анаеробні вправи, представлені звичайними присіданнями або стрибками. Правда, при цьому необхідно стежити не тільки за своїм диханням, а й поставою, виконувати завдання правильно, орієнтуючись не на тривалість і кількість, а, насамперед, на якість. Присідання особливо ефективні, якщо ви прагнете зміцнити сідничні м’язи та ікри на ногах. Для того, щоб правильно виконати такі вправи гімнастики, ноги потрібно поставити на ширину плечей, а руки — паралельно.

Після цього плавно, без різких переходів, присісти. Далі повернутися в попереднє положення і монотонно під ритмічну музику повторити перераховані вище дії. Також для того, щоб підвищити тонус литок, можна просто піднятися на пальчики, на кілька секунд затриматися, після чого спертися на всю стопу. Таке вправу слід виконувати протягом 5 хвилин. Вправи гімнастики надзвичайно корисні для опорно-рухової системи і скелетних м’язів.

Особливо якщо ви будете виконувати стрибки, нахили вліво-вправо, а також обертові рухи стегнами. Улюбленим вправою гімнастики більшості відвідувачок прийнято вважати так званий «велосипед». Вони охоче виконують таке завдання, незважаючи на те, що з боку воно виглядає досить-таки забавно. У вихідному положенні потрібно лягти на спину і покласти руки під сідниці. Ноги повинні перебувати на відстані 20 см від поверхні, на якій ви будете виконувати таку вправу.

Після того як ви розташувалися, слід просто ногами проімітувати їзду на цьому уявному транспортному засобі. Після чого відпочити кілька хвилин і приступити до виконання наступного дії.