Вправи ГолтисаВправи Голтиса

Методика вправ по Голтісу

Тим, хто робить вправи Голтиса по системі зціляючого імпульсу, слід дізнатися про тонкощі техніки виконання рухів. У даній статті можна знайти багато корисної інформації, особливо що стосується больових моментів. Вони зазвичай виникають у тих випадках, коли ми не дотримуємося чіткої схеми методики.

Люди здійснюють поширену помилку, коли роблять підходів або повторень більше, ніж потрібно в даний момент. Такий же помилкою вважається, якщо люди не роблять положеннях розвантажень. У всього є свій сенс, тому варто робити все, що наказано в цій техніці. Під час виконання вправ, при фізичному кризі, може відбуватися загострення хронічної хвороби, а також виникати біль у проблемному місці організму. У такі моменти необхідно давати розвантаження на ті частини тіла, в яких відчувається біль.
А після усунення болю потрібно продовжити вправу згідно з програмою. У момент загострення не варто впускати страхи і кидати заняття, просто зробіть розвантаження. Віджимання на грудях (в упорі лежачи) активують вилочкової залози, яка впливає на імунітет. Підтягування в широкому хваті завжди повинно навантажувати тільки широку спинну м’яз, при чому біцепси, бронхіаліз і інші м’язи — максимально розслабляються.

Дуже важливо затримувати повітря при видиху (крізь зуби), тоді спалюються шкідливі речовини, активується дихання клітин і тренування легені. На видиху потрібно спустошувати легкі до кінця в заключних фазах вправ. Якщо під час виконання ви відчуваєте біль, у вас дискомфорт при диханні, запаморочення, вам не вистачає повітря, то краще припиніть виконання вправи на даному моменті.

Поступово, через супер компенсації кордону дискомфорту і болів будуть відсуватися далі, поки зовсім не зникнуть. Слід зазначити, що печіння і легкі болі в м’язах не вважаються дискомфортом, скоріше, навпаки, це позитивні впливи. Дискомфортом є біль у суглобах і кістках. Не потрібно біль долати, доторкніться до неї, зупинившись на дискомфорті, в іншому випадку ви просто будете руйнувати тіло.

Мозок виробляє генерацію електричних імпульсів, які поширюються по шиї і по всьому тілу. Роблячи вправи Голтиса, завантажуйте м’яз, вона повинна бути в постійному напруга весь час, поки виконується рух. Частина волокон повинна опрацьовуватися, так само, як і інша, точно також вони повинні відчуватися. При цьому важливо створювати не купу м’язів, неповоротних, а напрацьовувати м’язи, які б мали вибухові і швидкісні здібності.

Ці особливості роблять людину вельми рухливим, спритним і витривалим. Якщо крепатури немає, значить, м’язи не догружаются. Молочна кислота повинна вироблятися природним шляхом, коли м’язова тканина руйнується під час хорошої роботи.

Нічого поганого немає, якщо є крепатура — значить, ви добре завантажуєте м’язи при заняттях і це свідчить про просування вперед.