Вправи хадуВправи хаду

Оздоровча гімнастика хаду: ваш шлях до молодості та довголіття

Схуднути на кілька кілограмів і разом з цим помолодіти на 5-10 років — мріє про це кожна жінка, яка відчуває на собі різні методики в пошуках заповітного еліксиру молодості. Однак за красу, на жаль, у наш час доводиться платити. Ви запитаєте як?

Регулярної роботою над своїм тілом і духом. Багато хто відразу подумають, що мова знову йде задушливих спортзалах, заняттях на тренажерах, але — це не так. Сьогодні існує гімнастика, яка позитивно впливає на всі внутрішні системи організму.

Вправи хаду доступні всім, навіть літнім людям. Гімнастика дозволяє опрацювати всі м’язи тіла, особливо ті, які глибоко розташовані і рідко працюють. Якщо тренуватися повноцінно, потрібно опрацьовувати не тільки трицепси, але й дрібні м’язи. Займатися хаду можна в будь-якому місці: на галявині, в офісі, вдома або в спортивному залі. Автор методики стверджує, що створити об’ємні та рельєфні м’язи можна не тільки, працюючи зі штангою або гантелями.
Для занять хаду вам не знадобиться додаткове обладнання. Досить буде звичайного гімнастичного килимка, але і без нього можна обійтися. Вправи хаду потрібно виконувати регулярно, а для досягнення максимального ефекту — через день.

Тренування триває близько години. У порівнянні з іншими методиками дана гімнастика має багато сильних сторін. Масажі, мазі і мануальна терапія вам більше не знадобляться.

Хаду — це абсолютно повноцінна методика, яка в процесі тренування дає можливість визначити потрібне зусилля в будь-який момент часу. Уповільнені рухи оберігають організм від перенапруги і травм, тому вправи хаду володіють низьким ступенем травмоопасності. Займатися такою гімнастикою можна вагітним жінкам, людям після травм і з обмеженими можливостями. Гімнастика хаду має ряд переваг: допомагає сформувати правильну поставу; знімає больові відчуття в хребті та суглобах; сприяє поліпшенню стану пацієнтів при остеохондрозі, сколіозі, головних і м’язових болях, остеопорозі, артрозі, артриті, міжхребцевих грижах і т.д. Гіподинамія є основною причиною захворювань опорно-рухового апарату.

Повноцінне харчування органи і системи отримують завдяки кровоносній системі. Хрящі отримують поживні речовини тільки за рахунок прилеглих зв’язок і мікро м’язів. У разі зниження фізичної активності відбувається порушення кровопостачання, що призводить до патологічних змін у м’язах і хрящах, при цьому часто виникає запалення, яке обмежує амплітуду рухів і приносить біль. Звичні методи мануальної терапії, протизапальні гелі та мазі, а також масажі полегшують стан пацієнта тимчасово.

Вправи хаду створюють оптимальний рівень рухової активності, що сприяє підвищенню кровопостачання і, відповідно, усуває саму причину хвороби, відновлюючи структуру тканин.