Вправи і дієти для схудненнявправи і дієти для схуднення

Високоефективні вправи і дієти для схуднення

Побудувати струнке і красиве тіло можна, однак після цього необхідно ще його і підтримувати в такому ж стані, адже досягнуті результати при поверненні до минулого способу життя і харчування дуже скоро зникнуть. Однак зараз дещо про інше, а саме про те, які вправи і дієти для схуднення вибрати. Для отримання красивої фігури мало тільки бажання (хоча без нього також не обійтися), потрібно ще й почати діяти.

Спершу хотілося б озвучити деякі рекомендації, здатні допомогти в даному нелегкій справі: 1. Для досягнення результату необхідно поєднати вправи і дієту для схуднення. Якщо зосередитися тільки на харчуванні — результат буде короткочасним, на заняттях — може не настати зовсім. 2. Тренуватися краще вранці, в цей час найкраще відбувається метаболізм. Та й до всього іншого, вечірнє тренування може істотно порушити сон.
3. Не перестарайтеся, 20 хвилин щодня буде достатньо. 4. Правильне дихання — ключ до успіху. Стежити за ним потрібно постійно, а особливо під час занять.

5. Не тренуйтеся відразу після їжі. Мінімум годину повинен пройти після останнього прийому їжі. Це ж правило стосується і харчування після. Якщо говорити про швидкому отриманні результату, то навіть у цьому випадку необхідно переглянути власну систему харчування, виключивши з меню шкідливі висококалорійні продукти.

Для більш помітних результатів можна проводити розвантажувальні дні. Наприклад, раз на тиждень їсти тільки яблука або пити кефір. В якості розвантаження чудово підійде варений рис, який також очистить організм, або відварене куряче філе. У такі дні з пиття допускається тільки вода і зелений чай без цукру. Дуже важливо помітити, що при поєднанні вправ і дієти для схуднення, остання не повинна бути сильно суворої, що може призвести до виснаження організму і повного занепаду сил.

Для запобігання подібних випадків, при складанні раціону потрібно врахувати деякі правила: повне виключення з меню продуктів, що викликають бродіння (виноград, цукор, дріжджова випічка та ін.); відмова від алкоголю; основа раціону складається з фруктів, кисломолочних продуктів, овочів, нежирної риби і м’яса; всі продукти вживаються сирими, вареними або приготованими на пару; дробове і роздільне харчування має стати нормою. Це досить прості правила, які повинні стати основою харчування не тільки на період дієти. Людський організм дуже швидко звикає до різних умов і, якщо поміняти всі смакові переваги на правильні, він не тільки перестане з часом вимагати шкідливу їжу, а й віддячить вам відмінним зовнішнім виглядом і відмінним самопочуттям.