Вправи і дієтиВправи і дієти

Плоский живіт: правильне поєднання вправ і дієти

Стати володаркою красивого плоского живота — мрія будь-якої дівчини, адже ця частина тіла є обов’язковим атрибутом стрункої фігури. Саме тому, для досягнення заповітних цілей витрачається величезна кількість грошей на дорогі косметичні процедури в різних салонах краси. Однак, чудового результату можна досягти і завдяки правильному поєднанню вправ і дієти, про які й буде розказано далі. Що стосується фізичних занять, вони необхідні всім, адже як часто можна спостерігати картину, коли у стрункої з вигляду дівчини живіт дуже далекий від досконалості.
Вся справа навіть не в зайвих кілограмах, а у формі черевних м’язів, які потребують підвищеної уваги. Для цього відмінно підійдуть підйоми ніг і тулуба на різну висоту, різноманітні скручування, інформації про яких величезна безліч. Щодо правильного поєднання вправ і дієт, то сьогодні існує величезна кількість розроблених систем харчування, які спрямовані саме на зміну даної ділянки тіла. Вони дуже різняться і за часом застосування, і за змістом, що допомагає підібрати оптимально підходящий варіант. Найбільш популярною прийнято вважати рисову дієту.

Головна її складова, як вже зрозуміло з назви, — рис. Це злак, який відомий своїми поживними і очисними здібностями, виводить токсини, шлаки і солі. На основі цього злаку дуже багато існує систем харчування, кожна з яких цілком довела своє право на існування, адже при правильному підході до вправ і дієті можна досягти приголомшливих результатів за порівняно невеликі терміни. В незалежності від обраного поживного раціону і комплексу фізичних тренувань визначимо деякі корисні поради, які істотно прискорять результат.

1. Площина животу додасть щоденне виконання втягування передньої стінки черевних м’язів і її розслаблення. 2. Крім вправ і дієти необхідно розтирати проблемну зону щодня. Спочатку рухи відбуваються від правого боку до лівого, після навпаки і все завершується круговими погладжуваннями. 3. Відмінним помічником стане масаж з використанням поживних і антицелюлітних кремів. Він здатний розбити накопичені відкладення і розслабити м’язи, тому для більшої ефективності робити його необхідно безпосередньо перед тренуванням.

4. І останнє, не можна сутулитися. Це призводить до поступового зміщення внутрішніх органів і їх випинання, що має не тільки естетичні, але й інші наслідки.