Вправи які допомагають схуднутиВправи, які допомагають схуднути

Прості вправи для правильного схуднення

І так, розглянемо вправи, які допомагають схуднути

Область живота є однією з найбільш проблемних зон, коли ви намагаєтеся схуднути. На щастя, є кілька вправ, які надають досить сильний вплив на неї. Ці вправи безумовно можуть допомогти вам досягти бажаної мети.

Ви обов’язково отримаєте користь від них, якщо будете наполегливі.

Ходьба.

Одним з найефективніших вправ не тільки для спалювання жиру в області живота, а й для зміцнення квадрицепсов та інших м’язів ніг, є ходьба. Вам зовсім не обов’язково вирушати в похід по пересіченій місцевості. Якщо у вашому будинку є сходи, ви можете ходити по ній вгору-вниз протягом 30 хвилин.

Також можна використовувати бігову доріжку. Бігова доріжка допоможе вам підвищити інтенсивність вправи. Все, що потрібно зробити, так це встановити кут нахилу платформи в 10-15 градусів і вправлятися близько 15 хвилин.
З підвищенням рівня тренованості, час виконання вправи можна збільшити.

Присідання.

Присідання є ще одним відмінним вправою, яке допоможе спалювати жир в області живота. Ця вправа допоможе вам зменшити обсяг талії за рахунок спалювання величезної кількості калорій. Майте на увазі, що під час виконання цієї вправи поглинається велика кількість кисню, тому й відбувається спалювання зайвого жиру.

Перед тим, як почати виконання вправи, виберіть приміщення, де б вас ніхто не турбував і де б ваші рухи не були стиснуті меблями. Починайте присідати таким чином, щоб в нижньому положенні ви могли б торкнутися підлоги кінчиками пальців рук. Цей тип присідань відрізняється від інших його різновидів, при виконанні яких ви ставите руки за головою.

Ця вправа може бути дуже ефективним, якщо ви зробите 100 повторень за проміжок часу менше 5 хвилин.

Ви можете підвищити інтенсивність вправи, виконавши 200 повторень за період часу менше 10 хвилин. Нарощуйте навантаження поступово, не поспішайте.

Вакуумізації.

Вправи допомагають схуднути

Це досить легке, але ефективна вправа для області живота. Вам не знадобиться ніякого обладнання, так як все, що вам доведеться робити, так це затримувати дихання. Зробіть видих і втягніть живіт таким чином, щоб створювалося відчуття, що пупок стосується хребта. Затримайтеся в такому положенні на стільки часу, скільки зможете витерпіти. З часом ви зможете протриматися 50-60 секунд.

Після того, як виконали вправу один раз, відпочиньте трохи і повторіть. Виконуйте вправу щодня протягом 20 хвилин. Ця вправа гарантовано прибере щонайменше 2,5 сантиметра з талії за місяць.

Деяким вдається втрачати по 7 сантиметрів.

Велосипедні скручування.

Скручування з поворотом є одним з найефективніших вправ для того, щоб прибрати зайвий жир з області живота (див. Вправи для преса). Ляжте на спину на м’який мат і помістіть руки за голову. Повільно підніміть верхню частину тіла і одночасно зігніть в коліні ліву ногу таким чином, щоб правий лікоть торкнувся лівого коліна.

Виконайте те ж саме в іншу сторону, щоб лівий лікоть торкнувся правого коліна. Поступово збільшуйте швидкість, підтримуючи напругу в області живота. Ви зможете спалювати певну кількість калорій щодня, виконуючи вправу протягом 15 хвилин.