Вправи які прибирають живітВправи, які прибирають живіт

Домашні тренування: як прибрати живіт?

Потрібно відзначити відразу, що одними вправами прибрати живіт не вийде. Оптимальним варіантом фахівці вважають чергування силового тренінгу з кардионагрузками. На додаток до домашньої програми схуднення потрібно підключити дієту, яка дозволить контролювати кількість споживаних калорій.
У дні, коли ви займаєтеся спортом, доведеться дотримуватися певних правил харчування: чи не їсти після сьомої години вечора; не їсти нічого за 2:00 до і протягом трьох годин після тренування; не їсте фаст-фуд і жирну їжу. Принципи роздільного харчування допоможуть вам не відчувати обмежень в раціоні, оскільки багатий список дозволених продуктів дозволить готувати безліч смачних і головне корисних страв. Перед початком тренувань бажано придбати спеціальний спортінвентар, який буде універсальним помічником в питаннях схуднення. Звичайно, як навантаження може виступати ваша власна вага, але тренувальний процес буде набагато ефективніше, якщо у вас буде кілька спеціальних снарядів. Для забезпечення достатнього рівня аеробного навантаження вам знадобиться степ-платформа або невелика лава і скакалка.

Вправи для спини і преса можна виконувати на домашніх тренажерах або за допомогою гімнастичного ролика, обруча, лави для преса. Однак зверніть увагу, що при роботі з професійним спортінвентарем потрібно дотримуватися техніки безпеки. Лава дозволить вам виконувати безліч вправ, що прибирають живіт, спрямованих на зміцнення м’язів спини, преса, грудей.

Тренуючись, ви можете використовувати гантелі в якості додаткового навантаження. При виборі лави для преса потрібно звернути увагу на якість збірки, а також наявність важеля регулювання кута нахилу, зміна якого дозволить ізольовано пропрацювати кожен сегмент преса. Гімнастичний ролик — це прекрасний домашній тренажер.

Компактний, доступний і зручний ролик допомагає розвинути м’язи плечового пояса, спини і, звичайно преса. Виконуючи вправи, важливо стежити за амплітудою рухів. Для непідготовленого організму передчасне збільшення навантаження може стати причиною травми. У домашніх умовах вправи, які прибирають живіт, можна виконувати за допомогою обруча. Вибираючи моделі, обладнані масажними роликами, ви зможете збільшити ефективність тренінгу.

Однак зверніть увагу, що після обертань такого хула-хупа на шкірі можуть залишитися синці. Слід зазначити, що при наявності жирового прошарку товщиною більше 1 сантиметра, домогтися плоского животика буде складно. У цьому випадку, перед виконанням вправ, що прибирають живіт, потрібно буде схуднути. Відмінним варіантом вирішення даної проблеми будуть кардіотренажери.

Дане обладнання допомагає скинути вагу і одночасно зміцнити всі м’язи тіла. Найпоширенішими варіантами домашніх кардиотренажеров є: бігова доріжка, велотренажер і еліпсоїд.