Вправи Юрія АфанасьєваВправи Юрія Афанасьєва

Вправи від Юрія Афанасьєва для зміцнення м’язів сідниць

Сьогодні великою популярністю користується методика фізичних вправ Юрія Афанасьєва. Він упевнений в тому, що підтримувати здоров’я на необхідному рівні можна легко, не докладаючи серйозних зусиль. Самі звичайні руху: пара махів ногами, кілька присідань, ножиці і ваше тіло — в необхідному тонусі. А про які-небудь таблетках взагалі можна забути. Велика кількість шанувальників вправ Юрія Афанасьєва пояснюється доступністю і легкістю методики, адже її можна виконувати не тільки вдома, але навіть на роботі.
Крім того, абсолютно немає яких-небудь вікових обмежень. Найголовніше, чим варто запастися для занять за методикою Афанасьєва — бажання і дисциплінованість, яка стане гарантією ефективності. Для тих, хто має проблеми із зовнішнім виглядом «п’ятої точки», Афанасьєв пропонує легке рішення. При цьому варто повірити в те, що пружні і красиві сідниці — це далеко не доля одних лише спортсменів або моделей. Для того, щоб сідниці змогли придбати необхідну форму і привабливий зовнішній вигляд, немає необхідності у відвідуванні спортзалу.

Для цього варто виконувати лише 15 хвилин на день вправи Юрія Афанасьєва. 1. Приймаємо вихідне положення стоячи, потім витягуємо руки вгору, долонями всередину, при цьому особа також направлено вгору. Потім ходимо на носках, не нахиляючись при цьому вперед. У хвилину необхідно зробити близько 100 кроків. 2. Знову вихідне положення стоячи.

Фіксуємо ноги разом, руки розміщуємо на поясі, особа звертаємо догори. Приступаємо до виконання присідань 10 разів у повільному режимі. 3. Приймаємо вихідне положення стоячи, стуляємо руки в замок на потилиці. Потім не нахиляючись вперед відводимо назад ліву ногу 10 разів, утримуючи її 10 секунд в такому положенні, після — праву стільки ж разів. 4. Початкове положення стоячи, долоні притискаємо до сідниць.

Потім напружуємо сідниці на 10 секунд, фіксуючи напруга руками. Виконуємо протягом 20 секунд розслаблення за допомогою потряхивания м’язів. 5. Знову приймаємо вихідне положення стоячи. Правою рукою тримаємося за спинку стільця, при цьому піднімаємо максимально випрямлену ногу вгору, відтягуючи на себе носок. У такому положенні її необхідно утримати 10 секунд.

Слідом за цим без зупинки відводимо її назад, не мене положення тіла і стільки ж за часом утримуємо. Виконати для кожної ноги по 3 підходи. 6. Стаємо у вихідне положення стоячи. Ноги розставляємо на ширині плечей, руки на попереку і починаємо виконувати присідання. У момент випрямлення ніг напружуємо промежину і сідниці, піддаючи трохи таз вперед.

Необхідно виконати 5 підходів. 7. Заключне вправу увазі розслаблюючі потряхивания ногами і руками, при цьому виконується повільний біг на місці протягом 1-2 хвилин.