Вправи калланетікиВправи калланетіки

Здоров’я, краса: гімнастика для схуднення — калланетика

Калланетика — унікальна гімнастика для всього тіла — давно підкорила планету. У комплекс вправ входить спеціальна дихальна гімнастика і різні східні практики. Одна година тренувань прирівнюється до семи годинах шейпінгу або 24 годинам аеробіки. Гімнастика калланетика грунтується на вправах, спрямованих на розтяжку глибоко розташованих м’язів, що викликає їх активність, при цьому під час тренування працюють майже всі м’язи. Вправи калланетіки допомагають: поліпшити поставу; схуднути і знизити обсяги тіла; відновити і нормалізувати метаболізм; навчитися відчувати своє тіло і керувати ним; зміцнити м’язи.
Розглянемо деякі рекомендації фахівців. Перед заняттями важливо усвідомити, що, як і будь-яка інша гімнастика, калланетика має свої обмеження і протипоказання. Існує ряд причин, по яких займаються приписують щадний режим тренування або зовсім виключають складні вправи.

Однак і це не означає, що потрібно припиняти заняття калланетикой. Досить просто трохи знизити рівень навантаження. Наприклад, якщо в описі до вправ калланетики написано, що потрібно повторити їх 20, 30, 40 і більше разів, значить, постарайтеся виконати близько 10 повторень.

Природно від цього швидкість досягнення поставленої мети знизиться, але ви не завдасте шкоди здоров’ю. Також ця рекомендація стосується людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи. Приступати до калланетике можна через рік після операції. Тут мова йде про хірургічне втручання будь-якої складності.

Перед тренуванням людям, що мають проблеми із зором, потрібно проконсультуватися з офтальмологом. На жаль, калланетика протипоказана тим, хто страждає астматичними захворюваннями і має проблеми з хребтом. Розглянемо кілька порад щодо виконання вправ калланетики для зміцнення всього тіла: робіть тільки те, що зможете.

На початковому етапі тренувань перевантажувати організм можна; займайтеся гімнастикою перед дзеркалом, так ви зможете стежити за технікою виконання вправ; намагайтеся не затримувати і не сповільнювати дихання в процесі виконання вправ; займатися калланетикой потрібно в тиші, інакше можна збитися з ритму; не потрібно після першого тренування зважуватися. Справа в тому, що в перший час можливий навіть набір ваги, а не зниження. Це трапляється тому, що в’ялі і ослаблені м’язи важать менше, ніж натреновані і підтягнуті.

Також врахуйте, що при виконанні вправ калланетики, спрямованих на зміцнення абдомінальних м’язів, обсяг живота може дещо збільшитися, проте з часом ця ситуація нормалізується.