Вправи КегеляВправи Кегеля

Вправи Кегеля підходять і жінкам, і чоловікам

Ці вправи націлені на розвиток м’язів промежини, які розташовані між кістками куприка і лобка. Відомо, що ці м’язи дозволяють контролювати силу і тривалість як чоловічих, так і жіночих сексуальних переживань. Для їх тренування і використовують вправи Кегеля, названі по імені їх автора. У цих вправ є ряд переваг: • відновлюють тонус м’язів, втрачений після пологів; • підвищують сексуальну активність, покращуючи кровопостачання статевих органів; • дають можливість і чоловікові, і жінці контролювати власний оргазм. Як же визначити, де знаходяться ці м’язи?
Їх дію можна виявити, намагаючись, не рухаючи ногами, зупинити струмінь сечі при сечовипусканні. Напруга цих м’язів також проявиться в напрузі біля заднього проходу. Вправи для розвитку цих м’язів складаються з трьох видів. • Повільні стиснення подразумевают напруження м’язів (як під час зупинки сечовипускання), далі йде повільно порахувати до трьох і так само повільно розслабитися. • Скорочення вимагають якомога швидшого напруги і розслаблення інтимних м’язів. • Виштовхування подразумевают, що необхідно помірно натужитися, як при стільці або пологах (для чоловіків — як при сечовипусканні). Ця вправа може викликати напругу м’язів живота, а також ануса. Тренування краще почати з виконання даних видів вправ Кегеля по десять повторень п’ять разів на день.

Через тиждень можна додати по п’ять повторень, і так до тих пір, поки повторень не стане тридцять. Продовжуйте виконувати по 150 таких вправ в день, тим більше що їх можна робити і лежачи на дивані, і сидячи за комп’ютером, і стоячи. Спочатку вам може здатися, що м’язи не справляються з такими навантаженнями. Це природно, адже нетреновані м’язи ще слабкі. Продовжуйте займатися, і дуже скоро ви побачите результати своєї роботи.

Під час занять важливо підтримувати ритмічне і рівне дихання. Головна вимога до виконання вправ Кегеля — це їх регулярність. Тільки так можна добитися реальних результатів.