Вправи ламиВправи лами

Тибетська гімнастика в сучасному спорті

Тибетська гімнастика лам — це спеціальна процедура, яка допоможе розслабитися, відновити свої сили після насиченого трудового дня і знайти душевну гармонію. Природно, спочатку необхідно створити спокійну атмосферу, ізолювати себе від зовнішніх подразників і заспокоїтися. Тибетський комплекс вправ лами складається з п’яти пріоритетних найменувань.
Ви повинні виконувати всі маніпуляції із завидною постійністю, при нерегулярному виконанні завдань — ви не зможете досягти високих результатів. За допомогою виконання подібних вправ, людина на очах молодіє, позбавляється від зайвих кілограмів, справляється з хронічними захворюваннями, депресивним станом, а також підвищується витривалість і гарний настрій. Завдяки п’яти нехитрим діям, вже через пару-трійку тижнів ви зможете відзначити позитивні зміни у своєму організмі. У вас значно підвищиться продуктивність праці, і ви завжди будете перебувати в гарному настрої. Отже, ми проаналізували гідності подібної процедури і перейдемо безпосередньо до опису самих дій, які представляють собою комплекс тибетських гімнастичних вправ лами.

Кожна дія слід виконувати 21 разів. Згідно віруванням ченців, дане число символізує спокій, гармонію і досконалість світу, а тому його розглядають як точку відліку. Однак, на перших порах, ви можете знехтувати цим правилом, оскільки спочатку слід керуватися індивідуальними особливостями і витривалістю свого організму. Вправи лами — це не каббала, в яку ви себе заганяєте, а відпочинок, дозвілля, приємне проведення часу, заставу життєрадісності і позитивного світосприйняття. Всі дії слід виконувати в строго позначеному порядку, щоб досягти рівноваги і гармонії з собою і навколишнім світом.

Головне вчасно всього процесу — правильно дихати. Видихи і вдихи повинні бути глибокими і тривалими. Це не легка атлетика або важкий спорт, що припускає фізичні навантаження, а спосіб захистити себе від повсякденних турбот і суєти. Під час виконання першої вправи, слід випрямити спину, розвести верхні кінцівки убік і розгойдуватися, немов маятник за годинниковою стрілкою.

Друге дії потрібно починати після того як впораєтеся з приступом раптово виниклого запаморочення. Потрібно лягти на спину і піднімати ноги вгору прямо перпендикулярно горизонтальній поверхні підлоги. Далі слід перевернутися на живіт і спробувати максимально вигнути спину, дотримуючись якусь котячу грацію.

І наостанок, встати і зробити кілька глибоких вдихів, після чого можна спокійно повертатися до виконання своїх повсякденних обов’язків.