Вправи Ляйсан УтяшевойВправи Ляйсан Утяшевой

Тренінг від Ляйсан Утяшевой

Знаменитої російської спортсменкою Ляйсан Утяшевой, прекрасним прикладом жіночої граціозності і краси, були розроблені спеціальні вправи, здатні допомогти жінкам, які страждають від зайвої ваги. Спортсменка впевнена в тому, що використовуючи їх в якості основної програми для схуднення, а також зарядившись ретельністю і терпінням — незабаром можна буде вже спостерігати позитивні результати. Примітний той факт, що вправи Ляйсан Утяшевой здатні виконувати жінки з будь-яким рівнем підготовки. Головне в цій справі — позитивний настрій.
І вже повірте, що практично ніхто так, як спортсмен, не може знати про користь регулярних тренувань, терпіння і старанності. Для початку Утяшева рекомендує обзавестися спеціальними спортивними аксесуарами, до числа яких належить спеціальний одяг з термоеффектом. Якщо ж в силу деяких причин ви не можете цього зробити, тоді скористайтеся антицелюлітним кремом, який необхідно нанести на шкіру до початку тренувань. Місця з проблемною шкірою варто обмотати харчовою плівкою, поверх якої одягається бавовняна одяг, яка зможе вбирати піт. Домашні вправи, як і будь-який інший вид фізичних занять в спеціалізованих місцях, завжди необхідно починати з розминки.

Після того, як вона буде закінчена, вправи Ляйсан Утяшевой зводяться до наступного: сісти на килимок, витягнувши при цьому ноги. Далі сідниці підтягнути, тулуб відхилити назад на кут в 45 градусів. Потім досить швидко піднімати одну ногу, потім іншу, після цього — обидві ноги разом. Далі Утяшева рекомендує не витрачати час на перерву, а відразу приступити до всім відомому ще з дитинства вправі «ножиці», виконуючи його 8-10 разів.

Потім також, без права на відпочинок, починаєте імітувати ногами руху їзди на велосипеді. Після цього необхідно лягти на живіт, підняти тулуб на 45 градусів, закинути руки за голову і виконати ті рухи, про які йшла мова в першій вправі. При цьому абсолютно не варто засмучуватися на рахунок того, що з першого разу вправи комусь не вдалися.

Насправді, з часом, поступово вам вдасться їх виконувати всі з більшою часткою легкості. Далі йдуть вправи на зміцнення преса. Спочатку варто зробити 8 неповних підйомів корпусом, а потім здійснюються повноцінні підйоми, пов’язані зі скручуваннями почергово до колін. Для чергового вправи варто знову перевернутися на живіт, зігнути ноги в колінах, зчепивши при цьому руки на потилиці. Потім 8 раз піднімайте корпус, але не дуже високо, повертаючись по черзі то до однієї, то до іншої ноги.

Ляйсан Утяшева рекомендує робити в обов’язковому порядку ті вправи, які спрямовані на опрацювання великих м’язів. Приміром, необхідно влягтися на спину, руками обхопити щиколотки, зігнувши ноги в колінах, при цьому піднімаючи таз вгору 16 разів. По завершенню завдання дайте собі відпочити: до грудей підтягуються коліна, ноги обіймаються і відбуваються невеликі похитування вперед-назад.